Advertisement

 1. 1.
  halk arasında dönmelere verilen isimlerdir. lakin gerçek anlamda travesti; kadın kılığında gezen ameliyatsız erkeklere denir. transseksüel ise, ameliyat ile erkeklik organına veda etmiş görünüşte de işlevde de bayanlığa adım atmış erkeklere denir. neticede ikisi de para karşılığı seks yapmaktadır. biri işine saygılıdır gereğini yaptırmıştır, diğerinin ise gereğini yaptırmak için az daha birikime ihtiyacı vardır.
  -1 ... kartalbey
 2. 2.
  (bkz: olsa da yesek)

  ikisi de candır. toplumun değer yargılarını taşırlar. kaliteli insanlardır.
  1 ... necati bilader
 3. 3.
  travestinin transeksüelden farkı, taşaklı olmasıdır.
  1 ... a c nucleary
 4. 4.
  travesti ve transeksuellikle ilgili girilen entry'lerin uyduruk olmasiyla beraber hayatlarinda travesti ve translar hakkinda bildikleri tek seyin gerzek arkadas ortamlarinda gecen gerzek muhabbetlerdir. zira para icin iliskiye girmeleri her durumda gerceklesmez. cogu insanin trans veya travesti olma karari para, seks vs. den cok hayatlarina dair bir tercihtir. kendinizi erkek bedeninde hapis kalmis bir kadin oldugunuzu hayal edebildiginizde az da olsa onlari anlmaya biraz yaklasmis olursunuz.
  ... makemespinn
 5. 5.
  erkeğin orospusundan daha namusludurlar.. çoğu parasızlıktan bedenini pazarlar iş imkanı olursa öyle yapmazlar düşünüyorum..
  1 ... atini savasta kaybeden suvari