bugün

travesti komşum olmasında herhangi bir problem olmaz ancak eve günde 40 tane insan alıp işi fuhuşa çevirdiği zaman bi rahatsızlık olabilir.
Ev arkadaşım bile olabilir. Niçin rahatsız etsin ki.
normal olan insandir, anormal olan, rahatsiz olurum diyen insandir.
insan olsun önemli olan tercihi ne olursa olsun, görüp de selamlaşmaktan aciz olan adamlar var.
hiç evden çıkmadığım için kendi komşularımın bile ne olduğunu bilmediğimden, rahatsız olmam.
Özel hayatıdır. Saygı duyarım. Geri kafalılığın lüzumu yok..
gelsin bakalım bizim apartmana bir çay içelim tanışsın komşularıyla o zaman görürüm.
Olmam arkadaş niye olayım ? Hangi travestinin birine zorla tecavüz ettiğini duydunuz veya şahit oldunuz? Alah bizi sizden korusun travestilerden değil.
görsel
kafa kesen komşum olsa rahatsız olmam diyen insandan daha iyi insandır, "insandır".
Müslüman komşusundan rahatsızdır. çünkü müslüman komşusu, kendi eviyle ilgilenmek yerine apartmandaki diğer insanları yargılamakla uğraşmaktadır. ayrıca kendinden farklı olana hiç tahamülü de yoktur. insan olmanın bilincinde, insanın yargılanmaması gerektiğini farkedebilmiş insandır. Çocuklarını olduğu gibi kabul edecektir, bir gün kazara başına kötü bir şey gelirse bunu çocuklarından çıkarmyacak, dünya için güzel insanlar yetiştirecek "insandır".

Burda bahsedilen müslüman, müslüman olmayı seçen değil müslüman büyüyendir. Kuranda "komşunuzu yargılayın, komşunuzla ilgilenin" tarzı bir ayet olduğunu sanmıyorum.
oww. düşünemiyorum lan. ben her dakika seyrederdim şahsen. hem çok da eğlenceli olurdu, niye rahatsız olmalıyım ki? bizim mahallede var birkaç tane her dakka onları seyrediyorum ve onlar benim yüzüme bile bakmıyor aq.
normal insandır. insanların cinsel yönelimleri sadece kendilerini ilgilendirir, komşularını değil. bu durumda eğer travesti bir komşunuz varsa diğer yaşamsal faaliyetlerinizi sürdürebilir, bir yerinizde eksiklik olmadan hayatınıza devam edebilirsiniz, iyi günler.
saygı duyarım.
Her insan için geçerli olan kriterler, o'nun içinde geçerlidir. çevreyi rahatsız etmediği, saygı ve birlikte yaşama kurallarına özen gösterdiği sürece komşum olmasında sakınca yoktur.
Elbette olabilir.
halı saha maçına çağıracak bir komşum oldu der pek fazla karısmazdım. Sonuçta tramessi.
ne zaman karşılaşsam benimle dalga geçiyorlar ,kız şuna catwalk yürümeyi öğreteyim deyip yürüyor allah ne verdiyse . ellerim ceplerimde gülerek geçiyorum nedir yani bu kadar homofobik olmayın.