1. 1.
    Travesti kelimesini duyunca, zihinde canlanan durumlar ve objelerdir. Mesela bu kelimeyi ben duyduğumda gözümde canlanan yegane şey 44 numara topuklu ayakkabı.
    ... karpuzkabugu
  2. 2.
    karikatür seviyorsam demek ki.
    travesti deyince aklınıza gelenler
    1 ... lagavulinvebazlama
  3. 3.
    Yine hikaye zamanı dedirten başlıktır. Travestilerle mecburen konuştuğum çok olmuştur. Dedim dalgayı niye kesmiyorsun dış görünüş olarak kadına benzemeye çalışmana rağmen. Cevabı net oldu asıl parayı yapraktan kazanıyorum neden keseyim. Travestilere kendine vurdurmaya gidenlerin sayısı vurmaya gidenlerden fazladı bu da aklınızda olsun. O vurduranlar da kalbur üstü tipler genelde.
    ... ktm li aynasiz
  4. 3.
    izmirde bi sokak var. adını unuttum. kardeşimi ziyarete gittiğim bir keresinde o sokaktan geçip metroya (izban? tren? ne deniyorsa) binmemiz gerekmişti. kapının önüne çıkıp oturanlar vardı. mini etekli, askılı bluzlar. yüzleri genelde güzel. hatta kadına göre iri erkeğe göre ince yapılı.. beni çok korkutmamıştı. ben de severim öyle kapı önüne oturmayı. hepimiz insanız işte ya. kim kimi neden accayip farklı biri gibi görür ki? tercih işte. ya da mecburiyet. bilemiyorum, herkesin bir hikayesi var. ben dinlemek isterdim. hepsini hem de.

edit: bu arada aynı yere çıkan diğer sokakları sanırım serseriler (kimler bilmiyorum, o sokaktan insanların geçmesini isteyen birileri) kapatıyorlarmış.
    2 ... nammu
  5. 4.
    Hormon tedavisi yarım kaldığı icint, tam evrilmemiş sakallı suratlar.
    ... karpuzkabugu