bugün

herkese kendini kadın olarak tanıtmış gerçekten kadın mı bu?
cinsiyet olarak erkektir. ancak kendi beyanına göre kendisi pasif bir eşcinseldir. serefsizimbenimaklimegelmisti nickli yazar ile sexting konuşmaları ifşalanmıştı. hatta kendisi paylaşmıştı. yani kadın gibi davranmayı seviyor fakat kendisi pasif gay. özet bu.
benim gözümde insandır.

ne olursa olsun en azından kibardır.
Adam askerde aq dedikodu yapmayın dedirten başlık.
erkek bedeninde hapis olmuş bir kadın ruhudur...cinsel tercihi önemsiz olmakla birlikte güzel insandır...
yuh ya herkesi kandırmış.
son dönem türeyen yazarlarla kıyaslayınca adamdır diyebiliriz. hayırlı teskereler.
ikisi de.
aleykumselam reis.

cidden kadın mısın erkek mi fotoğraf at merak ediyoruz.
Kimse bilmiyor işin aslını.
3 yıldır çözemedim.
Kadınların da askerlik yaptığını kanıtlamaya çalışan yazar.
Erkek diye biliyorum ben. Aklıma zeki müren'in paşam mevzusu geldi.
Beni hiç ilgilendirmiyor, bana göre hoş sohbet bir insan.
Açıp göstersin.
adınıdan da anlaşılacağı üzere travestidir.
Kadın mı erkek mi bilemem ama yüreksiz bir nonoş olduğu kesindir.. Eskiden de kadın taklidi yapıp, artı oy kasmış bu arkadaş.. Dengesiz bir ruh hastası olduğu da belli.. Sözlüğün boş beleş yazarları listesinde ilk ona rahat oynar.
Kendi deyimiyle ortaya karışık.
size ne lazımsa o olur, sağlam çocuktur. kimseyi mağdur etmez, saplar geçer.
Nabza göre şerbet misali.. en son erkek olup vatanı görevini yapmaya gitmişti. Sahi son durumu bende merak ettim ..
Aynı hesapta iki kişi olan birisidir o, hem kadın hem de erkektir. Kafa karışıklığınız bu yüzden.
(bkz: Kalktı diye mesaj atan sözlük kızı)
çocuk varya kutu açılışı yapıyor salatalık çıkabilir diyor ya işte sözlükte herşey çıkabilir.

birde tramessi trans seksüel gay lesbiyen olsa ne olmasa ne onlar insan değil mi ?

bura bilgi paylaşma platformu değil mi ee cinsiyetin ne önemi var arkadaşlık sitesi mi sanki ?
görsel
ahan da budur ;

görsel