bugün

kendisi normal şartlar altında düşünülürse eğer 80 kilodan büyük olan kızdır.

benim böyle bir arkadaşım yok. zaten öyle biriyle arkadaşlık edinmem. ancak her gece istiklale çıktığımda onlarca görüyorum bunlardan. arkadaş scania kamyon lastiği kadar götün, eski roma mimarisindeki kolonlar kadar bacakların var. gitmiş almışsın 3 tanesi 5 liradan ucuz taytları bedenine bakmadan, bir de aldığın yetmezmiş gibi giymişsin üzerine, normal olan tayt olmuş transparan.

çok değil bir gece 1.5 saatliğine çıkın istiklale, kırmızı çamaşırlısını mı ararsınız, mavi çamaşırlısını mı, beyaz babaanne donlusunu mu. eiiii midem kalktı şimdi.

yapmayın etmeyin. midem sağlığımızla, ruh sağlığımızla oynamayın. sokakları kabak tarlasına çevirmeyin.

saygılarımla..
kıl ve selülit ikilisini gözümüze sokma konusundaki kararlılığının nedeni anlaşılamayan kızdır.
Kıbrıs'ta ek olarak göbeği açıkta ve sarkar biçimde dolaşanı vardır. Erkeklerin onu görünce yüzlerini çevirdiğini görebilirsin.
vermeye niyetlenmiştir.
götüne güvenen kızdır.
(bkz: kral ciplak)
götüne güvenen özgüveni tavan yapmış kızdır kendini o şekil havalı sanar fakat tayt aşure kazanına benzeyen götünde hiçte hoş bi görüntü vermez resmen görüntü kirliliğidir.
baylara göre rus olsa sorun olmayacak kızdır. *
kadının, vücuduna yapacağı en büyük hakarettir ve kişisel kanaatim; gerçekten berbat duruyor.
ilk dile getirildiği günün üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen hala sokaklarda iç çamaşırlarını kamuya açan kızlardır.