1. 1.
  mevzu bahis olan beyaz şahin doğan görünümlüdür..
  -1 ... don santino corleone
 2. 2.
  ucunda tesbih sallanan bir elin penceresinden sarktığı, bıyıklı robot oto.
  (bkz: bir uzay aracı yakıtı olarak lpg)
  1 ... sıpa
 3. 3.
  - gizli görevlerinde doğan slx kamuflajını kullanarak tanınmayacak gizli ajandır.
  - megatron'un varisi olması dolayısıyla kendisine kıyak geçilerek 1600 cc lik motoru çıkarılıp yerine jet motoru takılmış transformator kılıklık transformers üyesi.
  - en büyük silahı ise , bu zamana kadar hiçbir transformers'a bahşedilmemiş , arka cam önündeki örme karpuzdan çıkan lazerdir.
  - torpido gözündeki çatlak ile de ayrı bir scarface imajı çizen kahramanımız lider olmayı hak eder.
  - mazot 1 ytl olsa da bundan etkilenmeyecek , zira benzini hortumlayarak bitirme planı ile dünyayı benzinsiz bırakacak kötü kahraman! plana bak be!!! sonumuz geldi...

  bu adam gerçekten kötü...
  1 ... aby
 4. 4.
  temiz kanların gelmesi güzeldir diyebileceğimiz durumdur.
  ... cranium
 5. 5.
  adı: doğan gorunumlu beyaz şahin; cms çelik jant ve tabiki geniş taban lastik, abartı egsoz, filmli camlar, farlarında siyah kilotlu çorap, vitesindeki tesbih*.le karizmatik bir kötü adam olabilir. ayrıca artık lpgli değildir. yukuşlarda iyi kaçıyordur. *
  1 ... picnick
 6. 6.
  ticari taksiden çıkma, 1989 model, 467.832 km ye dayanmış, tüplü, pioneer teypli arabadır. ses sigortaları bozulmuş olduğu için konuşmak için alem fm ve kral fm'i kullanır. radyonun çekmediği yerlerde ise kasetçalardaki müslüm gürses kaseti devreye girer. vites kolunun üstünde arabanın rütbesini belirten bir tesbih vardır. arka camın üstünde liselim yazar.
  1 ... deatly