1. .
  sanıyorum ki daha yapılmamıştır böyle bir benmerkezcilik.. ama şuna emin olun arkadaşlarım, eğer bir gün bu tarz bir saçmalıkla birisinin kafasını sikecekse, sikilecek kafa benimki olur, bunu diyen herif benim arkadaş çevremden çıkar çünkü..

  lan ne biçim insanlar tanıyormuşum ben? görülen her film, içlerinden birini mutlaka anlatıyor.. ıssız adam'a gidip ''ah işte benim de sonum böyle mi olacak, grup seks partilerinde ruhumu mu tüketeceğim?'' diyen herifler mi (ki kendilerinin grup seks'e en yakın oldukları an, grup hepsi'ye niyetlenip mastürbasyon yaptıkları andır) dersin, eternal sunshine of the spotless mind'ı görüp ''aha valla da bu benim billa da benim tilla da benim roger milla da bu benim (70'ler afrika futboluna aşina kızlar biliyorum ben)..'' diyip kafalarını maviye boyatan, sonra da ''lan kızım beyinsiz misin kafanı ne boyatıyorsun, saçını boyatsana normal ins.. kime ne anlatıyorum ben ya öff..'' tenkitleriye kafasını eski haline getirip saçlarını gök mavisine boyayan kızlar mı dersin.. ha ne dersin adamım? de de ona göre cevap vereyim..

  buradan açıklıyorum mal arkadaşlarım.. o filmler sizin gibi mir milyar insanı daha anlatmak için kurgulanmış, dolayısıyla da hiçbirinizi anlatmıyor.. saçma sapan kendinizi bir tutmayın ıssız heriflerle, batman'lerle falan (bu benim açıkçası)..

  hem ıssız tekinsiz adamdan hayır gelmez..

  not: aslında transformers biraz da benden bahsediyor gibi.. ben de yeri geldiğinde aynen autobotlar gibi, karakterimi tamamen değiştiriyor, acılarımı saklıyorum.. biraz benden bahsediliyor sanki..
  yine yapacağını yaptın, bu sinemaseveri ağlattın michael bey.. aman michael bay..
  7 -2 ... rapper ninja