1. 19.
    Trans bir ev arkadaşım oldu, bir yakın arkadaşım var, bir diğeri eşimin kardeşi. demek ki evlenirdim de.
    ... acilinpsikologum
  2. 18.
    Oyle bir senaryo olsa evlenirdim ama oyle bir senaryo olmaz cunku ellerine ve ayaklarina bakarak trans oldugunu anlarim. Kafa nakli yayginladtiginda trans oldugunu tabii ki anlayamam.
    1 ... sonunda
  3. 17.
    https://youtu.be/-kGUrjXfohg?t=68
    bayraklı mı geleyim bayraksız mı geleyim?
    -1 ... noraliya 2
  4. 16.
    Her iddiasına girerim türk kadınıyla evlenmekten iyidir dediğimdir ama evlenmem kimseyle o ayrı tabii.
    1 -2 ... bogaziciruyalari
  5. 15.
    sonuçta trans yağ içeren cipsleri trans yağ eşliğinde yiyoruz. belki değiştirdiğin cips markasıdır bu evlilik.
    1 ... onickihavari
  6. 14.
    ben genel olarak evlenmeyi düşünmüyorum şahsen.
    ... wolfpack
  7. 13.
    --spoiler--
    karısını boşayıp ameliyatla cinsiyet değiştiren kayınbiraderiyle evlendi.
    --spoiler--
    1 ... mr opus magnum
  8. 12.
    translar translarla evlensin. bu durumu matematikle ifade edecek olur isek;

x=y
    y=x

gibi bişi olur.
    1 -2 ... peacekeeper
  9. 11.
    Şartlar müthiş. Yeme de yanında yat.
    Fırsatı kaçırmazdım.
    1 -1 ... cigarettes after sex
  10. 10.
    Yani homoseksüel değilim. Erkek fiziğinden değil kadın fiziğinden hoşlanıyorum. Sanırım karşımdaki de kadın fizikli biri.

Hımm zor bir soru. Çocuk yapma işini geç yani çocuk yapılır. Taşıyıcı anne tutulur falan bir şekilde para basılır yapılır.

Fakat anlatılan kadın profili benim ilgimi çekmedi. Savaşçı kadınları severim. Kadın gibi değil de insan gibi olmalı. Muhtemelen transeksüellerin fazla feminen tavırları beni onlara karşı soğutur. Bir keresinde transeksüel bir güzellik yarışması izlemiştim. Kadınlar çok güzel olmuşlar estetik ile ama benim aradığım kadın modeli bu değil ki. Doğal kadınsılık çekiyor beni yapmacık durmayan. Bu sebeple oradaki transeksüel modeller ile transeksüel olmayıp modellik yapan estetik güzelleri arasında benim için bir fark olmuyor açıkçası. Bana göre Adriana Lima da çekici gelmiyor güzel ama çekici değil. Yani kriterlerimi karşılıyor ise ki zor. Ben doğal kadınsılığı olan transeksüel görmedim. Olur ise neden olmasın bre kardeşlik.

Bir kadından aradığım:
    Savaşçı ruh
    Doğal kadınsı karakteristik çehre
    ipeksi bir ses tonu
    Natural bir ne maskülen ne feminen bir davranış tarzı
    Biraz da nerd olması.

Ama olmaz şimdi aklıma geldi de kalbim dolu zaten benim.
    1 -2 ... uzay muhtari