1. 1.
    Trans ise kadın değildir. Transtır.

Evlenmem. Bunda bir beyis yok aq linç etmeyin.
    5 -1 ... n dakota
  2. 2.
    Evlenmem. Evet
    4 ... ekonovich
  3. 3.
    Yalnız Olayların ilk paragraftaki gibi gelişmesi için kör ve beyinsiz olmak gerekiyor...
    6 ... new kid on the block
  4. 4.
    Tam Varya her şey on numara gidiyor mükemmel derken 7 seneden sonra piston aşağı...

Napalim bu kadar iyi bir şey zaten bu kadar çabuk olamazdı.
    -1 ... promer
  5. 5.
    Evlenirdim dersem suç evlenmezdim dersem suç.

Kimseyi yargılamam bu kadar diyeyim.

Ama özel olarak trans bir bireyle olmak gibi düşüncem de yok.
    -2 ... kel insan
  6. 6.
    Trans... yani büllüğü kestirmiş, yerine vajiş yaptırmış... yani kadın olmuş. Senaryoda Anlatıldığına göre kadınlığı fiziksel ve davranışsal olarak 10 numara 5 yıldız.
    Çocuk istemeyen bir erkek için engel göremiyorum.
    2 ... creme de la creme
  7. 7.
    cinsel hayatınız çok iyi ama önünde sallanan koca büllüğü hiç fark etmediniz he mi?

hakikaten uçuyormuşsunuz o zaman, nasıl bir uçuş olduğunu kafamda canlandırmak istemiyorum şu an.
    6 -4 ... kinamiyo takao
  8. 8.
    Evlenirim, ne var bunda ? Önemli olan insanlık.
    1 -2 ... nick kullanmam ben
  9. 9.
    Dön sıra bende deyip saplamayacaksa evlenmem. O sap girecek. Evet.
    2 -1 ... samanyolundakisaman
  10. 10.
    Yani homoseksüel değilim. Erkek fiziğinden değil kadın fiziğinden hoşlanıyorum. Sanırım karşımdaki de kadın fizikli biri.

Hımm zor bir soru. Çocuk yapma işini geç yani çocuk yapılır. Taşıyıcı anne tutulur falan bir şekilde para basılır yapılır.

Fakat anlatılan kadın profili benim ilgimi çekmedi. Savaşçı kadınları severim. Kadın gibi değil de insan gibi olmalı. Muhtemelen transeksüellerin fazla feminen tavırları beni onlara karşı soğutur. Bir keresinde transeksüel bir güzellik yarışması izlemiştim. Kadınlar çok güzel olmuşlar estetik ile ama benim aradığım kadın modeli bu değil ki. Doğal kadınsılık çekiyor beni yapmacık durmayan. Bu sebeple oradaki transeksüel modeller ile transeksüel olmayıp modellik yapan estetik güzelleri arasında benim için bir fark olmuyor açıkçası. Bana göre Adriana Lima da çekici gelmiyor güzel ama çekici değil. Yani kriterlerimi karşılıyor ise ki zor. Ben doğal kadınsılığı olan transeksüel görmedim. Olur ise neden olmasın bre kardeşlik.

Bir kadından aradığım:
    Savaşçı ruh
    Doğal kadınsı karakteristik çehre
    ipeksi bir ses tonu
    Natural bir ne maskülen ne feminen bir davranış tarzı
    Biraz da nerd olması.

Ama olmaz şimdi aklıma geldi de kalbim dolu zaten benim.
    1 -2 ... uzay muhtari