Advertisement

 1. 1.
  bu yıl çıkacak yeni arctic monkeys albümü.

  http://avazavazdergi.com/...uility-base-hotel-casino/
  ... nickinmivarderdinvar
 2. 2.
  Britanya saatiyle 11 mayıs gecesi 00.00'da yayınlanacağı için beni uykumdan eden ve de henüz buna değer bulamadığım yeni artic monkeys albümü. Tarz olarak öncekilerden farklı olacağını biliyordum, am fanı değilim illa o çizgide olsun beklentim yoktu ama bunu da beklemiyordum açıkçası. Bi ara acaba yanlışlıkla the last shadow puppets mı açtım diye düşündürdü. Şimdilik kesin hükme varmak için çok erken, dinledikçe sevilen albümlerdendir belki ama ilk dinleyişte aşk deneyimini yaşatan 505lardan sonra olmadı bu be. Tüm şarkıları bu kadar monoton bitemez kesin bi yerde yükselcek hevesiyle dinliyorum ama yok yani ejdejdks neyse turne programında istanbul yoktu diye üzülüyodum o geçti keriz gibi dünyanın parasını vercektik vallahi
  1 ... natureline
 3. 3.
  Çıktığı gibi 3 kez üstüste dinlediğim arctic monkeys albümü.

  Öncelikle şunu belirteyim, kesinlikle kötü bir albüm değil. Farklı diyelim. insanların beğenmemesinin sebebi de bu zaten. Ancak bir grup kendini asla tekrarlamamalı sürekli yeni şeyler öğrenip, müziğini geliştirmeli. Bunu yapmazsa müzik anlamını kaybeder.

  Benim düşünceme göre ise çok güzel bir albüm olmuş. Çoğu şarkı mükemmel bir sounda ve akışa sahip ki bana göre albümün en güzel yanı bu. Büyük bir hit bulundurmuyor olabilir ama hiçbir şarkısı kötü değil. Bu albümden doğru lezzeti almak için Şarkı şarkı değil albümü bir bütün olarak dinlemek lazım.

  Aynı humbug gibi değeri çok çok sonra anlaşılacak ve şuan söven kişiler "vay aptal oç ben, müzik kulağıma sokayım" diyecek.

  O yüzden peşin hüküm verneden adam olun başta sonra dinleyin.
  ... underdog