bugün

biraz şey alkolik olmaları.
çarşaf altında fuhuş yapmadıkları, pedofili hastalarını barındırmadıkları ve tecavüz oranının diplerde gezdiği bölge. başlığı açan şahsiyet ne kadar biliyor ve istiyor bilemeyiz tabi.
-ağızlarıyla içtiklerinden sorun yok.

-akp nin ele geçiremeyeceği tek bölge.
neşeli insanlar.
arkadaş neyin peşinde gezip neler aradıysa yanlış yollarda bulunmuş anlaşılan. tabi arz talep meselesi.
Zehir gibi akillidirlar.trakyadan bildiriyorum.kesin bilgi.
+ney olması ?
-şey işte..
görsel
Bir Trakyalı olarak söylüyorum inanın Trakyalılar böyle insanlar değil. Her zaman yardımsever cana yakın insanlardır Trakyalılar. hiç bir çıkar gözetmeden. Tamam belki alkol çok tüketiyoruz ama kimseye zararimiz yok.
Dünyanın en saçma başlıklarından biri. Bunu diyenı Keşan'a ve Keşanlı arkadaşlara havale ediyorum.
Biraz daha insancıl, biraz daha modern, biraz daha misafirperver, biraz daha cana yakın, biraz daha öngörülü, biraz daha kültürlü olması. Bgv
Alkol tüketiminin fazla olduğu ama çocuk tecavüzünün olmadığı bir yer olduğu için evet daha güzeldir diğer yerlerden

Ha birde misafirperverdirler.
trakyalıları rahat bırakın lan bari..

mesela çorum'a, yozgat'a, erzurum'a göç edip yerleşmek isteyen trakyalı var mı?

yok..

biz gelip sizlerin yaşam alanınıza nasıl müdahele etmiyorsak..

sizler de gelmeyin kardeşim..

isveçte yaşıyor olup da başımıza dert arıyor değiliz..

evet biraz şeyiz, yeter ki siz bize bulaşmayın..
seviyeli içicilik konusunda master yapmış etnik gruptur.
Güzel ve rahat olduklari kesin.
Bıraz şeyler kimse kusura bakmasın şimdi.
gelmeyin amına koyayım o zaman ? hem istanbulun o çetin trafiğini geçiyorsunuz veya çanakkaleden feribot bekliyorsunuz hem de bok atıyorsunuz.

trakyada bizden çok göçmen var amına koyayım madem beğenmiyonuz siktirin gidin ? bulmuşunuz cenneti, ulaşamayınca caz yapıyosunuz.

bizim burada sizin gibilere sus ba amına kom tevekeli derler.

edit: göçmenden kastım suyun doğu tarafından gelenlerdir. bulgar yunan göçmenleri zaten trakyalıdır.
Trakyaların biraz şeyliğini bilmem de, "......ların biraz şey olması" gibi başlık açan yazar ve buna katılan yazarlar kadar itici olamazlar.
Biraz kaypak olduklarını düşünmekteyim.
Sözlükte yoktur tabi böylesi.
bizar değil, epey şeyiz.

vatansever!