1. 1.
  Tatava yapma o zaman git.
  1 ... karton toplayan cocuk
 2. 2.
  çok da zor olmayandır. yıllardır doğu ve gdoğu anadoludan trakyaya yerleşmiş bir sürü ak parti seçmeni mevcuttur hatta bazı illerde akp öndedir, bazılarında ise kafa kafayadır lakin trakya insanı rahattır, kısıtlama sevmez. mesela adam ramazanda içki içiyor diye eleştirmeye, laf etmeye kalkarsanız ağzınızın payını alırsınız. bir kısmının da sırf rant uğruna siyasi görüş kovaladıklarını bildikleri için sosyal medyadan sklememekle kalırlar ki onlar şanslıdırlar.
  2 ... flat head
 3. 3.
  azcık daha batıya doğru gidilerek kurtulunabilecek zulümdür. hem keşke yunan kazansaydı dediğiniz yunanı da canlı canlı görürsünüz.
  7 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  trakya da akp lilerin sevilmemesinin en büyük sebebeinin kendileri olduğunu bilmeyenlerin beyanıdır.
  trakya da hayat diğer illere nazaran daha kolaydır. türkiyenin hangi iline gidersen git gece saat 12 den 1 den sonra rahatca dışarıda gezebilen bir kız göremezsın trakya haricinde. istisna yokmudur illa vardır.

  sen kimseye karışmazsan inan kimsede sana karışmaz. sen gelipte beni tahrik etmek için alkol aldığım mekana gelip atıp tutarsan trakyada barınamazsın.

  evet genel olarak akpliler sevilmez ama bunun en büyük sebebi liderinizin bizi gavur düşman vs. görmesidir. valla bizi sevmeyeni biz hiç sevmeyiz kardeş.

  burası trakya. burda hayat eğlenceyle güzelleşir. sen eğlencemi kısıtlarsan sevilmezsın. sevilmeyceksin
  2 -1 ... denizlerin efendisi trakyali
 5. 5.
  Bir trakyalı olarak diyeceğim şey zihniyetinide al sıktır git olabilir.
  1 ... consigliere
 6. 6.
  Anne babam Trakyalı, ben de Trakya’da doğdum büyüdüm.
  Şimdiye dek siyasi parti tercihleri yüzünden dışlanan görmedim de duymadım da. Trakya’nın büyük çoğunluğu sol görüşten oluşan insanlar fakat sağ görüşte olan Trakyalıların sayısı da az değil. Buranın diğer bölgelere göre daha -bence- yaşanılır olmasının ana sebeplerinden birisi de insanların birbirlerine karışmadan, rahat ve samimi şekilde davranması.
  Net bir örnek vermem gerekirse; babam sağ görüşlüdür ve bunu yoğun şekilde Yaşar, belli eder de söyler de. Bunu Trakya’nın göbeğinde ve Doğudan göç almayan sanayi değil tarım ile uğraşan bölgesinde yapıyor. (Sol görüşe sahip, göçün az olduğu bir yer) şimdiye dek ailemden birisinin ne dışlandığını gördüm, ne de vay efendim sen neden bu partiye oy veriyorsun dendiğini gördüm.
  Burayı Trakya yapan şey de bu zaten, saygı ve hoşgörü.
  Trollük yapıp da bunun içine Trakya’yı karıştırmayalım lütfen.

  Trakyalıların çoğunluğunun istemeği bir şey var, bu da Doğudan göç olması. istememelerine rağmen de dışlayıp sen git de demez hiçbir Trakyalı.
  2 ... hayata kifayetsiz