1. 1.
  genelde sarışın olurlar. bol bol içki içerler. bu yüzden olsa gerek çok neşelidirler. hayatı fazla ciddiye almazlar. yoresel müziklerde bile duygusallık yoktur. sabah akşam eğlenmek yaşam felsefesidir. toprağın verimi bölge insanını zengin yapmıştır. parayı da bölge insanı eğlenmeye harcamıştır. ve kullanması gereken "h" harflerini kullanmazlar.
  7 -8 ... cavit
 2. 2.
  (bkz: trakyalı)
  ... shinobi
 3. 3.
  avrupa kıtasında yaşayan insanlardır.
  1 -2 ... penta-don
 4. 4.
  (bkz: te be bizim kızanlar)
  5 -2 ... sex pistols
 5. 5.
  istanbul türkçesiyle konuşup, "te be" demeyen h özürü olmayan, içki konusunda da ünü olmayan, sadece heryerdeki gibi ayyaş bir kitlesi olan. sanıldığının aksine sarışınların normal miktarda bulunduğu yerde yaşayan insanlardır. eğlenme dozları da normaldir.*
  3 -6 ... zlatan1937
 6. 6.
  (bkz: yasemin ergene)
  edit: yasemin ergene çağrışımı, yasemin ergene' nin tekirdağlı olmasından ötürüdür. alakasını anlamayıp eksi oy tuşlarına sarılan güzel yazarlar yorulmasın efendim.
  3 -2 ... legend of the stranger
 7. 7.
  h harfi ile sorunu olan kişilerdir. h olan yerde harfi yutar olmayan yere birggüzel h koyarlar. örnek: avalarda soğudu, grip haşısı olmak lazım. şirin insanlar grubu.
  4 -3 ... handushka
 8. 8.
  anadolu insanı el üstünde tutulduğu için biraz dışlanmış, kendi topraklarında biraz anadolu insanına kapalı yaşayan insanlardır.
  3 ... zlatan1937
 9. 9.
  çok iyi arkadaşları arasında iç anadoludan, doğu anadoludan hatta güney doğu anadoludan insanlar vardır. türk kürt ayrımını iyi yaparlar. kürtlükle serseriliği çok iyi ayırt ederler. ırkçılık yapmazlar kendilerine iyi davrananlara gönülleri sonuna kadar açıktır.
  5 -2 ... zlatan1937
 10. 10.
  epten aykırı giden,kızanlarla susakları masaya toplayıp domatinle pinir yiyen güleç yüzlü , azıcık kurnaz ama zararsız ,iyi yürekli insanlar topluluğu.
  5 -3 ... dancerinthedark