bugün

iki lastiğe tavlayamayacağın kız yoktur.
Biçerdöverle grup bile yaparsın.
Kız tavlanmaz ama erkek tavlanır.

https://m.youtube.com/watch?v=gVmxIlt7Eq0
atla gezelim fıstık.
görsel
tavlanır. mesela beni tavlamanız için sahibi olmanız gereken traktör; new holland t8 auto command.

o geri geri gelir, ben römorku çekiye takarım, belki bir bakış, bir gülüş olur. kim bilir belki de büyük bir aşk başlar.

köylü diyip geçmeyin, kendimiz küçüğüz ama aşklarımız büyük.
Bi arkadasimin konyada donum donum arsasi hayvanlari felan var. Adamin banka hesabinda binlerce lira var ama köyde ustu basi kir pas icinde traktorle geziyor. Kizlar cocugu ilk gordugunde yalan yok kucumseyerek bakiyorlar ah bi bilseler neler kaciriyorlar. Demem o ki dusurulmez.
eskiden olsa kırmızı bir traktör iş görürdü. şimdi eski de olsa bmw olsun iş görür. traktörle ha çeşmeye yanaşmışsın ha bmw ile kafe ye. bmw bu e30 da olsa iş görüyor e36 da olsa f30 da. nasıl bir araba ise kızlar hasta oluyor.

şu an köyde bile tavlayamassın gibi. ama bilemedim belki başarırsın köyün agasıyım de salla yalan felan olur gibi. kızlar kulaklarıyla sever inandırıcı yalanla ve kabiliyetle olur gibi.
Sülüklü göle yaya çıkmaya çalışıyorsanız 25 yaşında bir erkek olarak 60 yasindaki dayiya sirf traktörle kamp alanına çıkıyor diye tav olabilirsiniz, dayı değil traktör fokus noktamiz.
Cihatçıyım deyip tavlayanlar var, hayli hayli tavlarsın evladım...

Yeter ki kendine güven...

Alabama'da Redneck'ler traktörleriyle tavlıyorlarmış zaten.

Coğrafya kaderdir, lakin sen yine de kendine inan.

Başaracağına inanıyorum.

Lol...
(bkz: Tabi lan manyak mısın)

görsel
tavlanır hatta böyle bir türk youtuber var eskişehirliydi sanırım bağ bahçe işleriyle uğraşıyor çokta güzel sevgilisi vardı.
Çok isterdim şalvarlı bir gelin. işe yarıyorsa çıkalım yollara.
Tavlanır mı dersin???
görsel
arkada römork takılıysa daha etkili olabilir.

diğer türlü biraz yavan kalma ihtimali var.
güncel Önemli Başlıklar