1. 1.
    Başkentte polisin "dur" ihtarına uymayan plakasız traktörün sürücüsü, araçları ezerek ilerlediği Çankaya Caddesi'nde polisin uyarı ateşiyle yakalandı. Herhangi bir suç kaydının bulunmadığı bildirilen Sakarya'nın, polise verdiği ilk ifadede, "traktörünü israil Büyükelçiliği önüne çekip eylem yapmayı planladığını" söylediği öğrenildi.

https://www.haberturk.com...e-hareketli-anlar-2180650

"amarıga, ızrail, dışmığrak"
    4 ... lucien brusque
  2. 2.
    Güldürmüştür.

Alamadığın Mazotu, gübreyi, tohumu, krediyi, desteği dert et aga!
    Bunları dile getir, protesto et!

Taş dolmuş, ekip biçemediğin tarlanı, elinin nasırını, çaresizliğini anlat, bunun için sür traktörünü çankaya caddelerinde...

Ahhh Eğitim!
    Yokluğun ne fena!
    4 ... zeytinyagli dolma kalem
  3. 3.
    güney amerika çiftçilerinin eylem tarzıdır. yüzlerce traktör hem yolu trafiğe kapatır hem de eylemci tarım işçilerini traktörlerin arasına alarak kolluk kuvvetlerinin saldırısından korur.
    bizim develerin traktörle yapacağı eylem anca bu kadar. doları düşürüp büyük oyunu bozuşumuzu kutlamak için trafiğe çıktım da diyebilirdi.
    3 ... fikrimfirarda
  4. 4.
    benim anlamadığım o traktörle oraya kadar nasıl geldiği. atatürk bulvarına arkası kapalı panelvan sokmuyorlar. adam traktörle en az 10 km yol gitmiş. biz olsak 786 kez çevirip 367 kez ceza yazarlar amk!
    ... serdarsl06
  5. 5.
    israil de korkudan titremiştir şimdi.
    ... flat head
  6. 6.
    su veren itfaiyeyi sikeler.
    biz bunları referandumdan önce anlattık örümcek beyinli çiftçilere.
    muhtemelen martta da akp ye oy verecek.
    1 ... kafam bir milyon
  7. 7.
    adamın belli ki sülalesi rahat. hayatı taşşak.

çıkmış şehre gta oynamış. elçilik falan sıkmış bir şeyler.

enteresan insanlarla aynı havayı soluyoruz.
    ... raduyev