bugün

Dinazor girdi deseler daha inandırıcı olurdu.
ankara'daki trafolara su aygırı falan girmiş olmalı, bir kediyle olacak şey değil bütün bu hile hurda.
benim lan o.
Kedi kadar mal bir hayvan yok. Yaptığı işe bak ülkeyi karıştırdı koduğumun nankörü.
mart ayının bitmesine bu şekilde isyan eden kedidir. hemen yanlış anlıyorsunuz.
trafo sana kafam girsin derken hızını alamayan kedidir.
http://i.hizliresim.com/e2Mnb2.jpg
(bkz: ankara kedisi)
Paralel devletin yurtlarında yetiştirilen ve akp'yi şaibeli göstermek için trafoya salınan kedidir. *
Eşi-benzeri görülmemiş bir kedidir. Enerji bakanı sayın Taner Yıldız beyin enteresan iddiasıdır.
(bkz: trafoların fuhuş yuvası olması)
(bkz: laikçi kedi)
kedidir ne yapsa yeridir.

arkadaş elektriği kedi kesti ona inandım da youtube ve twitter'ı hangi hayvan kesti onu bulamadım.
attır o.
yalpılan capslerle bu zor durumda bizi güldüren durumdur.
nasıl bir kediyse artık memleketin enterkonnekte sistemini çökertmiş kedidir. trafo merkezlerinlerinde bu tür vakalarla karşılaşılır fakat bu bölgesel olur. bir mahalle bilemedin küçük bir ilçe kesintiye uğrayabilir. bu kadar büyük çapta bir kesinti olabilmesi için ya yük tevzi merkezinin talimatıyla şalt sahalarından enerji kesilmesi gerek yada büyük ölçekli bir bir santralin devreden çıkması gerek. bu kadar büyük bir olayı kediyle fırtınayla açıklamak için halkın geri zekalı olduğuna tam bir inanç gerekir. nitekim türkiyedeki bütün elektrik üretim santralleri enterkonnekte sistemle birbirine paralel bağlıdır. santral hem elektrik üretir hem başka santrallerden beslenir ki böyle kesintiler olmasın. şalt sahalarının görevi santrallerde arıza olduğunda yada çıkması gerektiğinde kuplajdaki baralarla trafoları beslenmektir bunu koordine etme görevi de yük tevzi merkezlerinindir. kısacası bir kedi bütün bunlara hakim olmalıdır ve yük tevzi merkezlerine yük düşme emri verebilecek yetkiye sahip olmalıdır ki böyle bir kesinti yapabilsin.
ileride nükleer santrale giren kedinin gölgesinde kalacak olan kedidir.
satanistin elinden son anda kaçıp can havliyle oraya sığınmıştır garibim. hadi yine yırttın kefeni kerata.
(bkz: trafo lobisi)
paralel kedidir.
duyduklarına inanamayan masum kedidir.

http://galeri.uludagsozlu...rafoya-giren-kedi-611529/
teknoloji ve sanayi bakanı; haberi ilk duyduğumda kedi girdiğini hissettim. *
Hisleri kuvvetli olan kedidir.
trafonun o hali ile halka girmesine sebep olan kedidir.
nankördür.
pikachu ya özenmiştir. (bkz: pikachu)