bugün

Tanım: trafikteki kendini bilmez sürücülerdir.

Hava ayaz, motosiklete binip binmemek için tereddüt ettim. sonrasında yürümekten tırsıp motosiklete atladım ve yola düştüm. ısparta şoförleri arasında o kadar şerefsiz, haysiyetsiz var ki! aynadan baktım adam baya uzakta, otomobili sollayacağım, verdim sinyali. Tam sollayacağım aracın yanına geldim, arkadaki orospu çocuğu yanımda bitti. sinyal yok, sellektör yok. Adam silme geçti yanımdan. Sellektör korna, bağıra çağıra küfürler. adam arkasına bile bakmadı. ilerde u dönüşü aldı ben halen el kol hareketleriyle küfrediyorum. Adam s.klemiyor bile. işte gerçek orospu çocuğu budur. inip dövecektim, arkadaşım dur etme dedi. Böylelerini anca dayakla tımar edersin. Sadece ısparta değil, tüm türkiye bu tür gavatlarla dolu. ve sabah sabah ilk entrymde nefret kusmuş oldum. Günaydın sözlük.

özür dileyerekten düdüt: bol eksileyen trafik canavarları sözüm size, bu tür başlıklar sürücü bilinci gelişmedikçe, bu tarz hakaret dolu başlıklar açmaya devam!
gözlerimle görmesem varlıklarına inanmayacağım orospu çocuklarıdır ama gördüm. Bir kaç yıl önce sabah evden çıkıp sokağın bağlandığı ana caddeye geldim. Trafik ışıkları var ve kırmızı ışık yanıyor yayalara,4-5 çocuk da caddenin karşısındaki okullarına gitmek için bekliyorlar. her şey normal düzenli ta ki yayalara yeşil ışık yanıp da çocuklar karşıya geçmeye başlayana kadar çünkü çocuklar yolun ortasına gelince kırmızı ışıkta bekleyen bir kamyonetteki orospu çocuğu gaza basıverdi,ne olacak nasıl olsa çocuklar yol ortasında durur beklerle onu. çocuk nasıl olsa öğrenci beklese ne olur ezilse ne olur ölse ne olur çocuk mu az memlekette diye düşünmüş olmalılar. ben de reflek olarak avazım çıktığı kadar "hayvan !" diye bağırdım kamyonete ama sonradan hata yaptığımı anladım hayvanlara hakaretti bu ve yanımda silah olmadığına şükrettim çünkü çocukların üstüne doğru kamyoneti süren o herifi oracıkta hiç acımadan öldürebilirdim. bunu yaptıktan sonra da mahkemede yaptım isterseniz idam edin, yine olsa yine yaparım asla pişman falan değilim derdim o derece öfkelendim.
zamanında ehliyet kursuna bile gelmeden, ehliyet veren zihniyetin trafiğe sürdüğü şoförlere veren addır.
bu orospu çocuğu düz yolda yanlamak isterken kaldırıma çıkar ve sanırım tokyo drift karakteri olduğunu hayal eder. karşıyaka civarında yaşar. siyah külüstür bir bmw kullanır. cantları aynen bildiğin o şahin cantlarındandır. aslında külüstür bile olsa bmw'ye hakarettir bu şerefsize ait olmak.
(bkz: bmw e30)
(bkz: yamanlar)
(karşıyakalıyım ve bu sonradan gelmelerle/görmelerle aynı havayı solumaktan tiksiniyorum)
çok türü vardır ama birinci sıraya açık ara sen onu sollamak üzereyken birden hızını artırıp senle yarışmaya başlayanları koyuyorum. ikinci sırada kavşaklarda hız kesmeyip sağa sola bakmayıp bodoslama yola dalanlar.
Acemi soforlerdir. Ehliyeti alan kendisini sumaher saniyor emenike!
Trafikte bulunan genelev çocuklarıdır. Hadlerini bildirmek için camdan elinizi çıkararak el hareketi yapmanız veya gözlerinin içine bakarak "bravo orospu çocuğu." Demeniz tavsiye edilir.
sırasını bilmem ama yeşilin yanmasına daha 10 saniye varken kornaya çullanan tırro, orospu çocukluğunda burun farkıyla da olsa zirvede olmalıdır.
en çok küfür edilesi araba kullanan tip, çift şeritli yolda bir şeritteki araba beklerken geçip gidenidir. ikinci olarak abartı egzoz takıp altında porsche varmış havasına bürünen tofascı apaçiler. üçüncü olarak yine sucu motorlarına abartı egzoz taktıran ve insanların fazla olduğu yerde akrobatik hareketler yapmaya çalışan tipler verilebilir.
sinyal vermeden dönen orospu çocuklarıdır. yayaları 2. sınıf vatandaş yerine koyan orospu çocuklarıdır. kadın sürücüleri sıkıştıran orospu çocuklarıdır.
sinyal vermeden dönerler
geceleri farları kapalı sadece sis lambaları yanar bir şekilde makasa girerler
yola bakmadan çıkarlar
durduk yere hiç olmucak yerde yolun ortasında birden dururlar
sıkıştırırlar.
bir de yaya olanları vardır bunların. arabanın içinden geçebileceğini düşünerek arabanın üstüne üstüne giderler.
sağa sola bakmadan kamyon vb şeylerin arkasından fırlarlar. korna çalıp napıyosun dediğinde ben yayayım yola atlarım sen napıyosun derler? (yaya geçidi yok, görüş açısı hiç yok)
aynaya çarpıp geçerler. ne özür dilerler ne de aynayı düzeltirler.
edit: en önemlisini unutmuşum. yoldan geniş kaldırım olmasına rağmen yolun ortasından yürürler. korna çaldığında ay götüm der gibi yüzüne bakarlar.
2 saatte 2 kaldırım arasını geçerler; parkta yürür gibi.
kadınları trafikte taciz eden orospu çocukları da ilk sıralarda yerlerini alır evet. bunu unutmuşum.
lastikleri patlatılası insanlardır.
güncel Önemli Başlıklar