bugün

bu orospu çocuklarını kim durduracak bilmiyorum. arabasına çakar takıp, vatandaşa terör estiren bu anası sikik, arap piç dölleri trafikte terör estiriyorlar.
emniyet şeritlerini sadece itfaiye, ambulans, ve görevli polisler kullanabilir. çakarları var diye kimseye yol vermek zorunda değiliz.
bunları içişleri bakanlığına şikayet ediyorsun, video görüntüleriyle, "biz bir şey yapamayız" diyorlar. siz bir şey yapamıyorsanız kim yapacak? o zaman herkese silah edinme hakkı verin sizin sağlayamadığınız güvenliği vatandaş kendisi sağlasın?... amacınız nedir sizin?

teröristin ismi: muhammed enes uysal

https://www.ntv.com.tr/tu...is,LuDoRFkmjESGON2HyWdvAA
hayır ülezin de teki. yatsın kalksın dua etsin usul adap sahibi birine denk gelmiş. normal sartlarda bu efeliği standart bir türk vatandaşına yapsa tek yumrukla amel defterini kapatırlar...
istanbulda araç kullanan herkes bilir. sağ şeritten giderken sağ aynaya bakarsınız çakarlı mk öyle bir gelirki as evladı sanki savaşa gidiyor. lan mkç sen kimsin? halktan daha mı güçlüsün? kime olum bu hareketlerin? en fazla halkın vergisinden maaşını alan bir insan evladısın? hangi hakla benim, ailemin, insanların canlarına, mallarına zarar verecek şekilde bizi sıkıştırırsın? birazcık adamlığın varsa üniformanı çıkar halkın karşısına geç. bu halk seni lime lime nasıl sikiyor izle.
en ağır cezalarla cezalandırılmalıdır. tipe bak amk.
istanbul trafiğinde 1 saat geçirin,
o bir saat içinde kaç tane çakarlı araca denk geleceksiniz, takip edin.
siz de şaşırcaksınız,
sanırım bir ayrıcalık olarak dağıtılıyor bu çakarlar.
hesapta yasak geldi.
sadece çakarın takıldığı yer değişti.

adaleti çok uzakta arama, trafikte yoksa hiç bir yerde yoktur....
Yakında alırlar ifadesini. Ondan sonra da mahkemede yalandan "bana küfretti" der. Böyle de ciğersizdir bunlar. Kim bilir kimden torpilli bu puşti..
o çakarı önce götüne sonra ağzına sokmak farz.
babasi mafya vari bir tekstilci imis diyorlar. dun avcilar da saklandigi yerde bulunup tutuklanip adliyeye sevk edilmis diyorlar ama teyit yok.

(bkz: muhammed enes uysal)
Sılıymın sıylı çık ıyı çılışıyır.

Nah çalışıyor amk ülke teksas a döndü.
trafikteki çakarlı araçları denetleseler neler çıkar. çok az denetleme var. bir çok polis korktuğu için denetlemeye sıcak bakmıyor. onlarda haklılar. emir kulu sonuçta. bu olaya halkın ciddi tepki göstermesi gerekiyor.
bir gün böyle orospu çocukları tarafından bıçaklanmadan önce buna dur dememiz gerekiyor. bu işin şakası yok!!

https://www.youtube.com/watch?v=Eu811vu8MXk
bu ne rahatlık dedirten ve şüpheye düşüren şahıstır.
Yakalanmış.

https://www.google.com.tr...kiyasi-yakalandi-41593792
5 yerinden bıçaklanan vatandaşın çektiği görüntüler olmasa, bu teröristin yakalanması bu kadar hızlı olmazdı. bıçaklanan zavallı insan, insanlık adına video çekerken bıçaklanmıştır. bu videoyu sadece kendisi için değil, böyle teröristlerin yakalanması için de çekmiştir. dolayısıyla kendisini ölüme atmıştır. kainat liderimiz, araplara tc vatandaşlığı verirken bu kişiye de gazi unvanı vermesi gerekiyor.
aracı ve aklı olan herkesin sürekli kayıt yapan kamera takmasını öneriyorum. ben ön cama takmıştım ama arkaya da takacağım en kısa sürede.
polise gitsen ne olacak diyordu. 2 gün enik gibi saklanıp yakalanmış.
akabeyle beraber gelen yükselen değerler bunlar

bu memlekette mahkemeler recebin davaları ile

uğraştığı için bu tür suçlara ciddi cezalar yok

sonuçta atarım 3-5 geçerim kafasındalar

istanbul da yüzlerce böyle çakarlı çukarlı

dolaşan haydut var

polis de hiç bilmiyoruz haberimiz yok ayağı atmasın

özellikle son 3 senedir

özellikle de istanbulda ciddi bir asayiş sorunu var.
tam maganda fenotipi var zaten. al ehliyetini ömür boyu. 5-10 yıl da hücrede yatır. aklı başına gelmezse kendi bilir.
Tipini sktigm bide arabasina cakar taktırmış.

görsel
umarım emniyette polislerle selfie çekilmez.
Arkası sağlamsa bir şey olmaz,ne bileyim sanatçı ez ,50 kilo esrar ile yakalan.sorun yok.
An itibariyle yakalanmış it..
bıçak darbeleri ölümcül olduğu için adam öldürmeye teşebbüs etmekten ciddi bir ceza almasını ümit ediyoruz.
şimdi bunu çeksen vursan adam yerıne koyup bıze ceza verecekler .
Sağ göt yanağına far sol göt yanağına da dikiz aynası modeli dağlamak lazım bu piçe.