bugün

bi de küfürden beter anne lafları vardır ki

- tekerleğin patlasın allah belanı versin
tanım yapmak dışında bir şey yazılamayacak başlıktır, örneklerin silinmesi kaçınılmazdır.
sinyal vermekten imtina eden şoförün, kullanmadığı sinyal kolunu daha effektif bir işte kullanmasını temenni etmek.
eğer gerçekler sadece gerçekler yazılırsa bir tane bile entrynin barınamıyacağı başlık. o kadar küfür burada yazılırsa sağolsun mod.lar gerekli müdaheleyi yaparlar.

(bkz: bu anket tutmaz koçum)
en çok tercih edilen; karşıdaki şoförün annesinin mesleği hakkında yorum yapmak ve şoförü, soyut olarak annesinin mesleği ile değerlendirmektir. bu esnada mesleğin olduğu kelimede bulunan "r" harfi en az 12 adet çıkar (.rrrrrrrrrrrrr+-*/ çocuğu şeklinde).
(bkz: komik kufurler/#1044984)
annem biz küçükken:
-orta parmak orta parmaak!

ilkokul servis şoförü:
-allah seni davul etsin be adam!
-davaroğlu davar!
geçen gün mecburi bir şekilde bindiğim durak taksisi olmayan bir taksiciden duyduğum bir küfür... gerçi bu başlığa girer mi bilmiyorum ama, başka da uygun başlık bulamadım. -al istersen (ara: küfürler). bana da haber ver.-

- senin çekip çıkartanın ta ben .mına koyayım!

yavaş lan yavaş! çekip çıkartandan ne istedin durup dururken?

yani adamın kendisine de sövsen bir müşterinin yanında olacak iş değil de, bu ne ola ki şimdi? gerzek herifin tek amacı, ağzından iğrenç bir şeylerin dökülmesi işte, önemli değil kime ya da nasıl olduğu. o değil de, bu dediğini sana söylemek gerek aslında, da, çekip çıkartandan ne isteyeyim şimdi?

: trafikte giderken edilmiş bir küfürdü.
"korna kıçına girsin, çıktığın yere geri sokarım seni" en çok kullandığımdır.
"kahretsin!"

yekta kopan bir röportajda anlatmıştı sanırım bu hikayeyi. trafik tıkanmış, biri şoföre korna çalmış. şoför ise camı açmış, "kahretsin!" diye bağırmış ve kapatmış yeniden camını. yabancı filmlerde "fuck" sözünün altyazılarda "kahretsin" diye geçmesinden, neticede dilin yabancı dillerden etkilenmesinin getirdiği bir durum olduğunu anlatıyordu galiba kopan.
genelde korna çalarak şifreli şekilde edilir.
otobüsten gelen ses-daaaattttt meali yavaş olsana ezilecen başıma iş alacan a.q.un evladı.
otomobilin cevabı-datt daa dattt .meali ne dediğini anlamadım ama ben de senin
zoraki tanım olmayan yazar notu: yazar burada kendinden bahsetmiştir, konudan utanmasına rağmen sözlükteki samimi atmosfer kendisini gazlamış, yazmakta beis görmemiştir.*

"o sinyalin kolunu çıkar içinden, bak lazım oluyor g*vat."
trafikte gelirken edilen küfürlerden bir farkı yoktur.
en sakin, küfretmeyen adam bile trafikte bir canavara, bir küfürbaza dönüşebilir.
ben en cok p.zeve.nk dendigine şahit olmuşumdur.
senin ta mına koyim davaro.**
ağzına sıçtığımın hörgüç devesi.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
o sinyal kolu .... girsin.

öküzzz aynaya bakmıyormusun.

sana belge verenin .... koyim.

yeşil yandı görmüyormusun lan çekil yoldan.

v.s. ben bunlardan uzağım ama bazı arkadaşlarım böle...
''ulan bunlara ehliyet verenin varya'' diyerek başlayan eylemdir.
singel versene ipnenin çocuğu, madem kullanmaycan al götüne sok bari..
''Altındaki araba üstüne çıkar birgün'' demiştir annem...
-afedersiniz beyfendi.
-ya.ak afedersin.
bugün abinin biri kendisini sıkıştıran 60 yaşlarındaki amcaya tarihi bir küfür etti.

- babanı sikeyim senin emi!

amca idrak edemedi tabi mal gibi kaldı.
güncel Önemli Başlıklar