1. 1.
  lüks araç sahipleri başta olmak üzere başlıyor. bu insanlar genelde paranın kendilerine ağırlık verdiğine inanıyorlar sanırım, her zaman sol şeritteler ve 70-80 km arası bir hızla seyir ediyorlar, konuya buradan değinmemin tehlikeli olduklarını söylememin sebebi ise; bu insanlara yol hakkı istemek için selektör yaptığınızda yol vermezler ve mecburi sağından sollayınca yani hatalı sollama yapmaya mağdur kaldığınızda onları geçince ise bir anda belirttiğim hız sınırında giden araçlar birden aracınızın ön sağ kısmına 4-5 mt mesafe ile sizi sağınızdan sollarlar ve araçlarının hızı bu mesafeden önünüze geçerken genelde 150-200 km arası değişir.
  3 ... alp pacino
 2. 2.
  Renault 12'nin tüm türevleri. Çevremdekilere diyorum zaten benim ölümüm bunlardan birinin elinden olacak. Nerde trafik canavarı varsa onlar kullanıyor herhalde bunları.
  2 ... abaninaltindakisopa
 3. 3.
  Şehir içi otobüsler ve dolmuşlardır. Şoförleri yıllarca aynı yoldan günde defalarca geçe geçe herhalde kendi babasının yolu sanıyor o yolları. Kaza yapmazlar ama kazaya sebebiyet verirler.
  ... ershan kuneri
 4. 4.
  Tofaş Amblemi taşıyan tenekeler.

  Normal adam bunlara binmez, alayı bonzaici tipler. Yolda Mümkün olan en uzak Aralıktan seyredilmeli.
  15 -1 ... kedilerinbabasi
 5. 5.
  tofaş şahin. çünkü adamın kaybedecek bir şeyi yok. komple takla atsa 1000 tl ye toplar arabayı olan sana olur. aman diyim.
  4 ... kursadneferi
 6. 6.
  tofaş, beyaz 320d ve jip sürücüsü ablalar, taksi ve dolmuşcular.
  2 -1 ... egitimliyazar
 7. 7.
  Range Rover. Araba zaten zıplaya zıplaya geliyor, affetmez.
  ... n dakota
 8. 8.
  Sürücü adayı tabiki. Valla çok tehlikelidir onlara yaklaşmak. Kimsede yazmamış nedense.
  5 -1 ... kale3112
 9. 9.
  sakarya, izmit ve trabzon plakalı araçlardır açık ve net.
  1 -2 ... public agent efsanesi
 10. 10.
  tamamı, hepsi ve motorsikletler.

  babam ki ağır vasıta ehliyeti var, hep şöyle der;
  trafikte bütün araçları sarhoşların kullandığını, bütün yayaların, kör, sağır, yaşlı ve çocuk olduğunu düşünerek ilerle.
  3 ... radiolarian