bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    https://video.uludagsozluk.com/v/maganda-174705/

az evel denk geldim bu videoya, benim de bisiklet sürdüğüm istanbul trafiğinde 2 tekerlekli taşıt sürenlere hiç saygısı yok bu adamların hele ki taksi ve dolmuşçu ise saygısız şerefsiz orospu çocuğununun dikalası. kırmızı ışıkta geçmek mi dersin, yolun ortasında adam indirip bindirmek mi dersin, arkandan önüne kırıp müşteri indirmek mi dersin, sinyalsiz dönmeye çalışmak mı dersin ne ararsan var hem de abartısız söylüyorum her gün en az 15 kişiyle karşılaşıyorum bu kadar ihmal yapan. 2 lira için insan canını hiçe sayan. ya da egosunun tatmin etmeye çalışan puşt sürüsü. bir kaçını düzenli olarak 155'e ihbar ediyorum tabi neticesi ne oluyor bilinmez ama gene de işte vatandaşlık görevini yerine getirmeye çalışıyorum. yakın zamanda bende gopro alacağım o zaman videolarla karşınıza çıkarım, bu iki dallamayı biber gazıyla paket eden motorcu kardeşimi tebrik ediyorum bir dahaki sefere 2 posta gaz sıkıp yere yatırıp teker teker tokatlamasını rica ediyorum. en azından ben de rahatlarım bu amk çomarlarına gününü gösterdikleri için.
    1 ... nick burkhardt
  2. 2.
    yarmıştır.

uçarak gelen magandalara 1 fıs kullanınız.
    ... forza antalyaspor
kapat