1. 1.
  trafik kazasi denilen belayi canli canli yasamak, gerek arabanin carptigi yaya olmak gerekse arabada bir baskasiyla kafa kafaya carpismak eylemidir. hayatin ne kadar bos oldugunu sorgulatir, siradan bir yolculukta donuverir beyniniz.

  dokuzcanli olduguma inanmami saglamistir, 3 kazadan en ufak yara almadan cikmisligim vardir. nasil birsey oldugunu anlatirim. *
  1 -1 ... der meister
 2. 2.
  sonucunda tek bir şeyi anlamaya yarıyor bu. çarpmadan önce olayın farkındaysanız yaklaşık beş saniye içinde hayatınızdaki tüm insanlar geçiyor gözünüzün önünden. pek öyle film şeridi gibi değil ama. sonra geçen saniyeler kadar az sayıda kişiden ayrılmayı istemediğinizi farkediyorsunuz. sonra şanslıysanız geri dönüp o insanlarla konuşabiliyorsunuz, gerçekten ne ifade ettiklerini bilerek. işte o olağanüstü garip. kafamı sert vurdum zannederler çünkü bazılarını hiç görmediğim 4-5 kişiye onları üç gün içinde özlediğimi söylesem. dolayısıyla söylemiyorum. veya diazem yüzünden sapıttım saçmalıyorum, bu da mümkün.
  3 ... vangobbel
 3. 3.
  allah başa vermesindir.

  https://www.dha.com.tr/yu...arpti-2-olu/haber-1563319
  https://www.gercekgundem....-olu-1-yarali-317812h.htm
  1 ... reto
 4. 4.
  kötüdür. uzun süre etkisinden kurtulamıyor insan. umarım kimsenin başına gelmez.
  ... torunusamil
 5. 5.
  kötüdür. uzun süre etkisinden kurtulamıyor insan. umarım kimsenin başına gelmez.
  ... torunusamil
 6. 6.
  Ehliyet sınavına girmeden 1 ya da 2 gün önce kaza yapmıstım , biraz trajedi yaratıyor insanda . Bir süre araba kullanmayıp daha sonra sınava girmiştim.
  2 ... lesfemmeslibareles
 7. 7.
  Günde iki kere olunca ehliyeti kırıp atasınız gelen olay.

  Arkadaşlar frenin yerini mi bilmiyonuz arkadan çarpıp duruyonuz? Arbada tutanak bitti.
  -1 ... cicekli siirler bayim