bugün

magandaların takımı, ligden ihraç ve 10 yıl seyircisiz oynama cezası verip takımı yeryüzünden silmek gerekir. Bütün para vanalarını kapatıp bakıcaksın, ne bok yiyolar.

Bahçedeki diğer bitkilerin büyümesine engel olan asalak bitkileri n'aparsın?! kökünden söker uygun bi yerde yakarsın di mi? Benim gül ağacım bunun yüzünden büyüyemiyo, ama onun da yaşamaya hakkı var, demezsin, di mi?..

Taraftarıyla beraber türkiye 'nin kamburu o takım!!
ülkenin en büyük anadolu kulübüdür. 3 büyüklere uzun süre kafa tutan ve hala büyüklüğünü kaybetmemiş kulüptür.

ancak gelecek 10 yıl boyunca fenerbahçe ile kendi sahasında oynayacağı bütün maçlar il dışında ve trabzonspor taraftarı olmadan oynanmalıdır. ya da cinsiyet ayrımcılığı olmayacaksa sadece kadın ve çocuk taraftarlar olabilir. ayrıca maçlardan elde edilecek gelir de çeşitli yardım organizasyonlarına bağışlanmalı.

böyle ağır cezalar verilmezse sorunlar çözülmez.
--spoiler--
ancak gelecek 10 yıl boyunca fenerbahçe ile kendi sahasında oynayacağı bütün maçlar il dışında ve trabzonspor taraftarı olmadan oynanmalıdır
--spoiler--

Cezayı bu kadar hafif verirsen, bu trabzonlu magandalar bi daaki sefere "kelle alır "!!... sinan engin ne diyo, trabzon' da bizi de stadtan akreple falan çıkarıyolardı, diyo, aç seyret, valla öyle diyo!! Demek ki 30 yıl önce de böyleymiş bu magandalar!!

Üç büyüklere kafa tutan tek anadolu takımıymış-mış- ...Koparıverirler o kafayı!!

Golü attıktan sonra rakip takım futbolcuları sevinmiycekmiş, trabzon taraftarı bunu tahrik olarak algılıyomuş...Haziktir yaaa, algılayan yerlerini eşşekler ziksin o zaman...golü ben attım amk, sana n'oluyo...

Trabzon magandasının türkiye ligini domine edip, ayar çekmesinin önlenmesi, bu barbarlar kelle almadan önce trabzon'un o tuttuğu kafanın koparılıp ligden ihraç edilmesi gerekir!!

Yoksa magandaya cesaret vermiş olursun, bi dahaki sefere kelle alır o...görmedin mi korner direğine bıçak bağlayıp, direği süngü haline getirmiş orospu çocuğu...
Nasıl koymuşsak ucu ta almanya'ya ulaşmış. Bizim kafamızı koparacaklarmış. Bu memlekette öyle taşşaklı kurum yok. Adam demiyorum adam zaten yok.
Ama illa koparmak istiyorsanız taşak kıllarımızı koparabilirsiniz.
--spoiler--
cezayı bu kadar hafif verirsen, bu trabzonlu magandalar bi daaki sefere "kelle alır "!!... sinan engin ne diyo, trabzon' da bizi de stadtan akreple falan çıkarıyolardı, diyo, aç seyret, valla öyle diyo!! demek ki 30 yıl önce de böyleymiş bu magandalar!!
--spoiler--

ben sadece saha kapatma cezasına veya seyircisiz oynama cezasına yaklaşımın böyle olması gerektiğini düşünüyorum. 20 maç ceza ver gelecek yıl yine fenerbahçe maçında aynı şeyler olur. ben 10 yıl boyunca bu iki takımın maçından mahrum etmeli trabzon'u diyorum.

tff adam olsa çıkıp açıklama yapıp der ki ben 2010-2011 şampiyonluğunu fenerbahçe'ye tescil ettim. kupa fenerbahçe'nin müzesindedir. fenerbahçe'li yöneticiler de yargı sürecinde aklanmışlardır. trabzonspor'un burada idda edeceği bir hak bulunmamaktadır.

bundan daha büyük ceza olabilir mi? ama nerede adamlık nerede tff.

ayrıca su götürmez bir gerçek, ülkenin en büyük kulüplerinden birini yok sayamayız.
Ali Koç: "Faili meçhul olay çözülene kadar Trabzon deplasmanına gitmeyelim opsiyonu var. Bu opsiyon aklımıza yatıyor ama sadece 3 puan değil 6 puan eksiliyor ama yarışı etkiler. Yine U-19'la gidelim fikri var."
küme düşürülmesi gerekirken verilen cezaya bak amk.

Olaylı derbinin cezaları açıkladı: Trabzonspor'a 6 maç seyircisiz oynama cezası.
fenerbahçe ile oynayacağı iç saha maçlarını trabzon şehri dışında kendi taraftarından mahrum bırakılarak oynaması, ve maç gelirlerini kazanamaması gereken takım. ceza dediğin öyle olur.
güncel Önemli Başlıklar