1. ?.
    aciz trabzon taraftarının çığlığı..

bırakınız bu işleri arkadaş. hafta sonunda fener çakar geçer.. kupada çok yorulmuştuk dersiniz amk.
    6 -2 ... abot
  2. ?.
    milyonlara rezil olanın bulduğu süper bahane.
    neymiş yedekmiş peh. sanırsın a2 takımıyla çıktılar.
    o değil de q7 naptı la o sağ kanadı? daha ilk yarı bitmeden stoper değiştirtti takıma gfdgfdgfdg
    maç sonu tezahürat ise artık klişeleşmişti.
    (bkz: koyduk mu)
    2 -2 ... frekans
  3. ?.
    sikilmiş göt , dava meselesini hatırlatan galibiyettir. *
    3 -2 ... jamal sellami
  4. ?.
    osuruklu göte çavdar ekmeği bahane(meşhur adana atasözlerinden biri)
    ... menntre
  5. ?.
    (bkz: fabian ernst)
    (bkz: nihat kahveci)
    (bkz: tomas sivok)
    (bkz: ibrahim üzülmez)
    (bkz: matteo ferrari)

yukarıdaki futbolculardan yoksun beşiktaş takımının kanırta kanırta yaptığı eylemdir.

(bkz: kızılay maden suyu)
    hazımsızlığa iyi gelir.
    7 -1 ... dalavera
  6. ?.
    (bkz: trabzon taraftarının acizliği)
    1 ... acab
  7. ?.
    tabi ya. bir önceki maçta ts'un tüm futbolcularına kırmızı kart gösterildi de oynatılamadı as futbolcular. oynatsaydın kardeşim. kimse sana bu futbolcuları oynatamazsın demedi. hakkımız yenildik dediğiniz zaman alkışlanacaksanız. ben trabzonspor'u alkışlıyorum bu insanlıktan çıkmış bazı taraftarlarını ve yandaşlarını değil.

ayrıca, giray allah cezanı verecek diyorum. olan adem gülüm'e oldu.
    2 ... sivasta ne gezer
  8. ?.
    (bkz: yedek medek farketmez kartal koyar affetmez)
    3 -1 ... la honte
  9. ?.
    25 . dakika da trabzon yedek kulubesi ekranlara geliyor, şenol hoca lan 5 olmadan ilk yarı bitse der gibi bakıyor sahaya. başına gelecekleri çok iyi biliyor. kaleci onur un çıkardığı 2 şut ( simao nun frikiği ve q7 nin şutu) kaleye girse şenol hoca takımı 2. yarıya çıkarmaz, lisansını yırtar, köyüne dönerdi. o bakımdan yedek medek bilmeyiz biz, 11 kişi sahadaysa sorun yoktur. üstelik türkiye ligi şampiyonluğuna oynayan sözde büyük takım trabzon un yedekleri boktan demek ki, taratarı yedekle çıktık yeaa diye ağlıyor.
    2 ... it the fuck
  10. 1.
    (bkz: bir avunma şekli olarak yedeklerle çıktık)
    2 ... unforeseen