1. 1.
  Leman dergisinin, Trabzon'da Fenerbahçe Futbol Takımı'na yönelik yapılan saldırıyı kapağına taşıması ve 8 Nisan Çarşamba günü yayınlanan derginin kapağı Trabzonsporlu taraftarların büyük tepkisini çekmesi üzerine alınan bir karardır. çok da iyi olmuştur.

  http://kralspor.ensonhabe...tan-kapak-2015-04-08.html
  2 -4 ... kartalbey
 2. 2.
  trabzonspor lehine sonuçlanması gereken dava.
  4 -3 ... hodri meydan 89
 3. 3.
  doğrusunu yapmışlar, mizah dergisi çıkartıyoruz diye ipnelik yapmanın manası yok muhteremler.
  5 -5 ... atechso
 4. 4.
  iyi olmuştur, mizah yapıyoruz diye özgürlük vurgusu gelecekse, o da mahkemeye gitme, dava açma özgürlüğünü kullanmıştır.
  3 -3 ... silinen hesap 014384
 5. 5.
  bir sonraki kapak şöyle olacaktır muhtemelen; "siz ne anlarsınız mizahtan, espriden hamsi kafalılar..?".
  anlamadınız tabii...
  3 -4 ... cehennetlik
 6. 6.
  bir şey çıkmayacak eylemdir. oğlum adamlar kim bilir kaç tane davayla uğraştı, eşek değiller ya işlerini öğrenmişlerdir. o kapaktaki resmin trabzonspor'la mantıksal olarak alakası olabilir ama resimde bunu belli eden hiçbir şey yok. yani adamlar çizmeden önce savunmalarını düşünüyorlardır belki de, boşuna beklemeyin bu iş olmaz.
  ... halk honoru
 7. 7.
  Söz konusu olay leman ve türevi dergilerden uzak durmama sebep olmuştur. artik belli bir kesime hitap edeceklerse ve insanları bu şekilde ayristiracaklarsa duyarli okuyucularini kaybedecekler.

  Trabzonspor yönetimi doğru bir tepki vermiş. lemanin yaptığı yangına benzinle gitmekten başka bir şey değil.
  1 -2 ... madrid ulku ocaklari reisi
 8. 8.
  2010-2011 sezonunda şikebahçe'nin masa başında şampiyon olup kupayı kaptığı kupayı geri almak istiyor trabzonsporlular, bu nedenle de aklıevvel karikatürist kardeşimiz böylesine itham dolu çizgilerle gündem oluşturuyor. tff de çıkıp kardeşim avrupa cas mahkemesi bile fenerin şike yaptığını kabul etti, biz adam gibi şampiyonluğunu iptal bile edemedik demiyor, kıvırtıyor da kıvırtıyor. sonra da böyle nahoş hadiseler meydana geliyor.
  -1 ... kartalbey
 9. 7.
  Trabzonspor kazandigi tazminatla Leman in donuna kadar alsin insallah mahkemesi.
  Sorsan kendine sanatci der bu yeteneksizler.
  -2 ... rdnce
 10. 8.
  ortada kimin, ne amacla, kimin adamı ve tetikcisi olarak gerçekleştiği/gerçekleştirdiği belli olmayan haince bir saldiri var..
  bu olay sırf trabzon il sınırları icerisinde gerceklesti diye sen nasil olur da koca trabzonspor camiasini ve taraftarini katil olarak gosterirsin bre yobaz kafali karaktersiz herif!

  kapağı tasarlayin pislik insanlara kin ve nefret asiladigi icin insallah ağır bir cezaya carptirilir.
  1 -1 ... agacacikan keci