1. 1.
    rezillik, kepazelik, vandallık.

https://twitter.com/webas...tatus/1074288423370932224

biti kanlanmış bu tek hücreli yaşam formları hakkında acilen gereken yapılsın yoksa olaylar büyüyecek.
    5 -4 ... paul sahilleri
  2. 2.
    Bide taksim istiklal caddesinde oluyor olay... beşiktaşlı arkadaşlardan ricam akşm bi temiz dövün bu hamsi beyinlileri de akılları başlarına gelsin.
    4 -2 ... flat head
  3. 3.
    olayda başka bir muhabbet yoksa, yapılan adiliktir. bizim kızdığımız, kınadığımız bu şerefsizliği yapıyorsan sende şerefsizsin. utanıyorum sizin gibi aptal taraftardan, ne çektiysek sizden çekiyoruz. insanlara karşı kötü niyet besletmekten başka bir şey değil yaptığınız. yazıklar olsun, gerçekten utanıyorum sizden.

kazım gibi bir taraftarı olan kulübü, yozlaşmış bir taraftar kitlesine dönüştürüyorsunuz sizin gibi aptallar.

dipnot:61.
    4 -1 ... buona fortuna
  4. 4.
    Hamsi almaya gelmişler bulamayınca sinirlenmişler sanırım.
    ... altinkalpliadam
  5. 5.
    milliyetçilerin fetöcülere saldırması olayı.
    2 -6 ... timarli sipahi neferi
  6. 6.
    Trabzon'da rakip(gs idi sanırım yine) takım taraftarı kovalayan da, formasını çıkartmaya çalışanlar da bunlar değil miydi? Ne bekliyorsunuz ki? Tamamen kendilerine yakışanı yapmışlardır...

Ayrıca belirtmem gerekirse de, yiyin birbirinizi...
    2 ... yalniz olmiycem dimi
  7. 7.
    gavat galatasaray taraftarının masum ts li çocukları 20-30 kişilik gruplar halinde sokak aralarında sıkıştırmasıyla devam eden olay.götünüz tutsaydı da gs stroe'a saldırıp şu an stadda olan ts taraftarına yapsaydınız bu delikanlılığı.götünüze ikinci deliği açmıyorlar mıydı görürdünüz. herifler ananızı sikti beyoğlu'nda sesiniz soluğunuz çıkmadı.kırıksınız amına kodumun laleleri.
    -1 ... kendi filminin figurani
  8. 8.
    sacma sapan bir oyun icin vatandasina saldirmak

bilmiyorum artik ne tur bir vandalismdir bu.
    2 -1 ... arxaggelou
  9. 9.
    şimdi kabul edelim bu ülkede 4 büyük falan yok 3 büyük var, trabzonu adam yerine koyan da yok, gidin kupanızı çalan fenerin mağazasına saldırın. hamsi yemekten beyniniz uyuşmuş.
    1 ... rioo
  10. 10.
    Amına kodumun hamsi beyinlileri, siktiğimin orospu çocukları.
    ... ucan daire baskani