1. 1.
    neden hep fenerbahçe'nin olduğu maçlarda kavga çıkar merak konusu.

https://www.mynet.com/tra...vada-ucustu-178685-myspor
    1 -6 ... daikokuten
  2. 2.
    --spoiler--

trabzonspor U21 - Fenerbahçe U21 maçı sırasında kaçan penaltı sonrası, bordo mavili taraftarlar Fenerbahçeli genç kaleciye sevincinden ötürü tepki gösterdi. Artan tansiyon sonrası maçın 90+3. dakikasında iki takım futbolcuları yumruk yumruğa birbirine girdi.

--spoiler--

biz alıştık ama insanlar alışamamış hala. takım otobüsüne silahla saldırıldı sahaya elektrik direği sökülüp atıldı ama sorsan hep fenerbahçe yapıyor.
    6 -1 ... mel mel bakan gibson
  3. 3.
    Bir Bursasporlu olarak söyleyebilirim ki kürdün deniz görmüş versiyonundan beklenen hareket. Bursada da kardeş takım Trabzon diye dolaşılıyordu sonra gördük kardeş takımı, Beşiktaşla kardeş olunsa daha iyi amk. Şimdi üç beş salağın hareketini Trabzon a mal etmek doğru bir şey değil ama gerçekten takım otobüsüne silahlı saldırı nedir amk? Siktiri boktan bir oyun için saçma sapan şeyler yapmak mallık? Evet bende yaptım yapmadım değil, 6 ay müsabakalardan men aldım mahkemeye çıktım. Ergenlik zamanları bununla da gurur duyduğum zamanlar da oldu. Ama şimdi 25 yaşımda işinde gücünde biri olarak dediğim tek şey yaptıklarım tamamen mallıkmış ama olan oldu. Futbolun içinde bu tarz şeylerden gurur duyan ve gençleri bu şekilde yönlendiren orospu çocukları olduğu sürece bu iş devam eder. Trabzon biraz abartı ama bunu yapan sadece Trabzon demek de yanlış. Bu tarz olaylarda medyasından tut sporcusuna kadar bir sürü sorumlu var. Neyse burası Türkiye kime ne anlatıyorsak...

Oyun lan bu eğlenmek için yapılan şey. Hani küfredin falan onu bile anlarım da gerisi tamamen sizin mallığınız.
    ... bigbadtrip
  4. 4.
    trabzon klasiği.
    ... faytonfayt
  5. 5.
    Trabzonspor sıkıntılı camia tartışmasız da fenerbahçe çok mu normal.

Volkan demirel ve emre belözoğlu gibi iki hilkat garibesibe efsanemiz diyorsunuz lan tek hücreliler.
    1 ... muhendis tarihci
  6. 6.
    akşamki maçın fragmanı neticesindedir.
    ... haminin sag ayagi
  7. 7.
    ortamı fbliler germiştir. şu iki görüntü yer şeyi özetliyor

https://twitter.com/North.../1066662783473860610?s=19

klasik fenerbahçe işte.
    1 ... daikokuten