bugün

Oley yaşasın ibrahima yattara.
Normal olandır, mutluluklar.
büyük konuşmamak lazım, allah göstermesin.
yapma yaaa.
aşık olmasan iyidi
Havada derbi kokusu var.
Trabzona enişte olacan, daha ne istiyosun işte.
seviyorsan cas'a başvur true.
Uy nenesinu.

Tirabizon kizi candur..gerusi heyecandur..
heyy şampiyon trabzonspor.
seviyorsan şampiyonluğu ver true.
hele bir fenerliysen uğraş dur amk. langır lungur konuşur sinirlenemiyorsunda. resmen iki ucu boklu değnek.
içinde bulunduğum durum. en az 3 kere reddedildim. kız normalde ne kadar sert olsa da beni üzmemek için her defasında kibar dille bu işin olamayacağını anlattı. ama ben ne yaptım üzüldüm çünkü böyle durumlarda üzülünür. üzülün, üzülmeyenler alçaktır. hatta bir trabzonlu sevgiliniz olamayacağı için de üzülün.
(bkz: allah baska dert vermesin)
(bkz: almayayım alana da mani olmayayım)
yürüyen hatta koşan buruna aşık olmaktır efendim.
Dünyada başınıza gelebelicek güzel şeylerdendir.
diğer 80 il kızlarına aşık olmaktan farklı değildir.
trabzonluysan anlaşırsın değilsen çok zor.
Abileri ve babası tarafından ölüm listesinin ilk sırasında olacağınız kesindir.
Ayağa taşa değse ' aiiiiy ama aşkoom acıdıı' demeyecekbir kıza aşık olmaktır. Karadeniz kadını katıdır, serttir ama merhametlidir de. Küçük oyunlar yapmaz, güç sahibi olmak için rol yapmaz çünkü zaten kendi de güçlüdür sizden gelecek bir menfaate ihtiyacı yoktur. Aynı zamanda severse de varını yoğunu da feda eder kötü gün dostudur.

Amma velakin türk erkekleri güçlü kadından hazmetmediği gibi ' ben halledebilirim' diyen kadınlar yerine kedi gibi mıymıntı kadınları tercih ettiği için trabzonlu olunca karadenizli olunca kötü olursunuz.
üniversite mezunuysa, her türlü iyidir.

yok okumayı tercih etmemişse, o zaman uzak durun.
Güçlü bir kadına aşık olmak demektir.

Karadeniz kadınlarının bir çoğu bağımsız ve kendi ayakları üzerinde durabilen güçlü kadınlardır.
Öyle her şeye 'amenna' demezler, kendilerini ezdirmezler, kendi haklarını ararlar.
Bu yüzden hırçın olarak tanınırlar.
Ama değiller.

Onlar azimli, çalışkan, tuttuğunu koparan ve gerekirse de taştan ekmeğini çıkartabilecek bir kuvvete ve iradeye sahip kadın gibi kadındırlar.
Sürekli sizi seven koruyan kollayan insan evladı hanim hanim kizlardir. Ama eşşek heriflerimiz kaliteli hatunlardan anlamazlar olsun be Sebastian anlayan bulunur.
ucuz hediyelerle gönlünü alabileceğiniz durumdur.

(bkz: ona küçük Vakfıkebir ekmekleri yapın)
zamanında vakfıkebir li bir sevgilim vardı. 4 ayda dünyamdan soğumuştum.

zor oluyor bu karadeniz kızlarıyla ilişki yaşamak. sabır sahibi olmak mutlak şart.