bugün

ben fenerliyim hafta bir girip çıkıyorum resmen folloş oldu buna ne dersin gardaşş.
fenerli tenezzül etmez oraya gitmeye zaten. o büyük ve medeni bir şehrin insanıdır.
görsel
(bkz: hastalıklı ruh hali)

not: marcao.
Nasıl giremez? Eren’i öldüren yavşaklar nerdeydi?
fenerbahçe trabzonun ciğerinden girer dübüründen çıkar denilesi durumdur. trabzon kim amk.
Zihniyetinize sokayim.
kimse türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan bir kişiye türkiye topraklarında bir yeri yasak edemez.
bu topraklar bizim dedelerimizden miras.

hadi, hadi ordan, diyorum.

fenerli falanda değilim.
Ülke içerisinde Fenerbahçe'den en fazla nefret eden takımlardan birisi de Trabzonspor'dur. Üstelik sadece takımın nefreti ile sona ermez, taraftarları da nefret eder. Trabzon'da oynanan maçlar ya olaylı oldu ya da iptal oldu. Fenerbahçe'ye olan nefretleri Trabzonspor taraftarlığının önüne geçmiş diyebiliriz. Daha önce de açtıkları pankartlar bunu desteklemektedir. Ayrıca şu an Fenerbahçe - Trabzonspor maçlarında deplasman yasağı yok mu? Fenerbahçe'ye başarılar.
her ikisi de rahatça girip çıkıyor.
O yüzden mi Maçka da şehit verildi. Terörist giremezmiş, elleriyle beslediler o yaylalarda işbirlikçiler.
Fenerbahçeli hiç bir zaman hayvanat bahçesine girmez zaten.Hayvan almayız sahipleniriz.Zaten Denizden dağa 500 MT sehriniz var Allah'ın beyinsiz hamsi kafaları havaalniniz doldurma stadiniz doldurma,Sen oraya sehirmi diyorsun.Biz istanbul'da okadar araziye çöplerimizi atıyoruz.Oglum ilk altı ay anne sütü çok önemli sadece hamsiyle beslenince böyle mal oluyorsunuz işte.Ayrica bu başlığı yayınlayan Fenerbahçe tarafları ile teröristi aynı kefeye koyan bu beyin özürlünun hesabını kapatmayan editör ve sözlük yönetimine sesleniyorum işinizi yapamiyotsaniz bırakın biz yapalım.
Fenerli girebilir fenerli de bir insandır.Fenerle düşmanlığımız yok.Bizim düşmanımız teröristlerdir.
Bu başlığı açan denyonun nicki nedir arkadaslar bilen varsa rica ediyorum.
Kardeşim bu adamlar biz futbolu eğlenelim diye buldular körü körüne bağlanalım diye değil.
Bu lavuğun nickini bilen varsa benimle paylasabilirmi.
Bir de şampiyonluk hahahaha hahaha.
@2 hardcore zikiş.
Sonra Trabzonlular neden Kadıköy'de şampiyonluk kutlayamadık demeyecekler. Bir Trabzonlu olarak yazıyorum; Bu iğrenç düşmanlıklar bitirilmeli. Fenerbahçe şampiyon olduğunda da bunu trabzon'un meydanlarında kutlayabilmeli insanlar.
güncel Önemli Başlıklar