bugün

yanlış bir önerme olmakla birlikte, güzel bir arkadaş ortamı ile yaşanacak bir yer haline gelindiği, denenip görülmüştür.* ne demiş şair; bakmak değil, görmek önemli.
Sadece trabzon'da yaşayan fenerbahçe taraftarı için geçerli bir önermedir. Ayrıca trabzon yaşanabilir iller sıralamasında Ankara, Eskişehir, istanbul ve antalya'dan sonra beşinci sırada yer almaktadır.
çok güzel bir şehir olmakla birlikte, gezilip görülecek yerleride oldukça fazladır.
olmayan şeydir. gayet güzel, renkli ve yaşanabilir bir şehirdir kendisi.
(bkz: ben deniyorum oluyor)
1.5 yılımı geçirip bir gece ansızın ilk otobüsle istanbula döndüğüm şehre söylenmiş zannımca en güzel cümlelerden birisidir.kim bu trabzonu beğenenler sevenler beni de bulsunlar sevdirsinler dediğimdir.
kimki bunu söyler tez zamanda kellesi alına!!!
kişiden kişiye değişebilecek önerme.

siz kenyalı bir elemanı trabzon'a sokarsınız adam da kısmi felç + baldırlarda böbrek yetmezliği oluşur.
trabzon bir samsun kadar güzel bir şehir değildir, her yerin olduğu gibi trabzon'da da gezilecek çok güzel yerler vardır. enterasan bir şehirdir; bir beşiktaş ya da galatasaray forması ile dolaşırsınız kimse bir şey demez 55 plakalı bir aracı gördüklerinde taşa tutmak isterler, tepki verirler.

bu nasıl bir milliyetçilik anlayışıdır, samsun yunanistan'a bağlı bir şehir midir, sorulmak istenmektedir.
sahildeki kayalıklarda yaşayan fare kolonilerinin, insanlara alışkın olmaları sebebiyle;
rakılı-balıklı alem yapabilir hale gelmeleri örneği düşündürücüdür.
Kısmen doğrudur. Her yer beton oldu güzelim şehirde.Trafiği büyük sıkıntı, araban olduğuna bin pişman oluyorsun.Tek düz yer denizi doldurdukları yer. Yakında doldura doldura ukraynaya giderler. Keçi gibi tırmanmak zorundasın. Pahalı ötesi pahalı, üstünede esnafları arıza çıkarmaya meyilli.
Cık yaşanacak yer değil. Havasını hiç saymıyorum.