bugün

Turgay Demir isimli şahsın 16 Mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçı öncesi demecidir.
--Alıntı--
çevremdeki trabzonlu dostlarım sadri şener’in sözlerinden utanıyor, yüzleri kızarıyor. “süper kupa’da fener’le oynarız”, “yenilip geleceğiz”, “filanca futbolcuyu biz alamadık acaba sen alır mısın?..” bunları bir amatör kulübün başkanı söyleyebilir de koca trabzon’un başkanı nasıl söylüyor, inanamıyorum. sadri şener, aziz yıldırım’ın uydusu gibi. kesinlikle ve kesinlikle söylüyorum, bu saatten sonra trabzon başkanlığına hiç yakışmıyor. şener olsa olsa fener’e asbaşkan olur. ondan rica ediyorum, hiç değilse sussun, karadeniz insanını daha fazla utandırmasın. çünkü çevremdeki gerçek trabzonlular, tek kelimeyle, isyan halindeler. ayıp ediyor, çok ayıp ediyor. bundan sonra söyleyeceği hiçbir şey de bunu düzeltemez (medyayla kafa buldum, şaka yaptım diye de sıyrılamaz). şener büyük kulüp başkanı olamayacağını cümle aleme kanıtlamıştır. federasyonun “fener’e yeniliriz” diyen sadri şener, “bursa şampiyon olsun istiyorum” diyen adnan polat ve spekülasyon yapan ankaragücü yöneticileriyle ilgili mutlaka bir yaptırım uygulaması gerekir. bildiğim kadarıyla, uygulayacaklar da.. bir kulüp başkanı açık açık şakayla bile olsa, takımına yenilmesi için mesaj verir mi! unutulmasın ki lafın aslı şakayla söylenir ve her şakada da gerçek payı vardır. koca başkanın söylediği sözlere bakın, ne günlere kaldık görün. trabzonlu futbolcu şimdi nasıl oynayacak saracoğlu’nda? başkan “yeniliriz gideriz” derse futbolcu oynayabilir mi? trabzon, fener’den puan alsın kellemi keserim. göreceksiniz, iddaa bile bu maçı tek maç oynatmayacak.
--Alıntı--
bir trabzonsporlu olarak :

şahıs kellesini koymuş ortaya... delikanlıysa çıkıp paşalar gibi özür dilesin. kelle istemezük delikanlılık isterüz ! yok illa kelle verecekse hayır demezük !

http://www.maraton.com.tr...nspor-hala-balayinda.html
-memati kellesini getirin turgay' ın.
-tamam usta.
--spoiler--
kurban bayramı sadece memura tatil
--spoiler--
kardeş, cenazen ne zaman yapılacak? helvanı ne zaman yiyeceğiz?
kardeş, kelleni kesip ortaya koymanı bekliyorum.
dünya üzerinde futboldan anlamayan tek beşiktaşlı olarak tarihe geçmesi muhtemel yazarımsı cahildir.
görsel