bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  2000 cc motorları çok yaktığı için pek rağbet görmeyen otomobil.
  ... indoor rain
 2. 2.
  bursa-inegol arasındaki cukurlu yollarda bile cukur nedir sorusunu insanın aklından cikartan yegane araba
  2 ... siberr
 3. 3.
  (bkz: toyota)
  (bkz: toyota corolla)
  (bkz: opel corsa toyota corona)
  -1 ... trinfr
 4. 4.
  1600 motoru tercih edilmemelidir.Lukstur,konforludur ama araba yerinden kalkamamaktadır.Bir de 4 sefer oldu cd çaları değişiyor.işçilik kaliteli duruyor ama neyseki servisidir,yedek parçasıdır çok ucuz ve guvenilir.2000 motor ise tadından yenmez.
  ... soulmate
 5. 5.
  1600 cc'si çok beklentiniz yoksa gayet iyi performans sunar ve buna karşılıkta çok az yakıt tüketir.Şöyleki Focus HB 1.6'dan az yakar performanstada ondan daha başarılıdır.Süspansiyonu genelde yumuşak olarak tahmin edilsede gayet sertçedir fakat tıkırtı duyulmaması nedeniyle süspansiyon konforu yeterlidir,yol tutuşu gayet başarılıdır.Ben pek bir eksikliğini bulamadım fakat orta konsol daha şık olabilirdi.
  -2 ... mriya
 6. 6.
  motor gücünün kasayı kaldırmaya yetmediği araçtır. *dışardan bakıldığında gerçekten hoş bir tasarımı olan, sürüş keyfini anca 2000 motorda alabileceğiniz araba. [kat: araba modelleri] [kat: toyota modelleri]
  ... yorumsuz
 7. 7.
  yenilenmiştir. lansmanı paris otomoil fuarı'nda yapılacaktır.
  ilk fotoğrafı için:
  http://www.traraba.com/20...toyota-avensis/#more-4959
  ... anything is possible
 8. 8.
  hayvan gibi olmuş arabadır. toyotasever bir insan olarak tebrik tmek istediğimdir.
  1 ... yavuzum
 9. 9.
  yeni görünümü dolgun bir corolladan öteye gidememiş, piyasaya mart ayında çıkacağından performansı henüz bilinmeyen D segment otomobildir.
  -1 ... barrel
 10. 10.
  dış görünüm olarak corolla dan pek de ayırt edilesi bir yanı olmamasına rağmen toyota kalitesinin konforunun geldiği son noktayı yine japonlar yaptı yapacağını demekten alıkoyamıyor insan kendini. Sedan karoser hakkındaki en ilginç veri iç mekanda. Otomobilin boyutları selefiyle neredeyse aynı olmasına rağmen iç mekan genişliği hissi bir hayli fazla. Bunun sebebiA ve C sütunlarının öne ve arkaya doğru kaydırılmış olması.
  1 ... kocamann