1. 1.
  yaprak dökümü dizisini, yaptığı müziklerle bu denli etkileyeci kılan en önemli faktörlerden biri olan müzisyen.internet sitesine, indirilmesi için sevilen eserlerini koyduracak kadar paylaşımcı, güzel insan.

  http://www.toygarisikli.com/
  2 ... crazy horse
 2. 2.
  bu sene dizi müziği sektörüne damgasını vurmuş kişi.şu aralar müziğiyle ön plana çıkan 2 dizi var, birisi menekşe ile halil, diğeri de dudaktan kalbe.ve ikisini de kim bestelemiş bilin bakalım...

  gökhan kırdar'ın düştüğü kendini tekrar etme yanlışına düşmediği için de ayrıca tebrik ederim. yahu gökhan kırdar kardeşim, insan şu kuzey rüzgarına biraz farklı bir konsept uygular,en azından her seferinde cırtlak tulum sesi kullanmaz, farklı bir enstrüman kullanır.

  ikisi de başarılı adamlar ama kendini tekrar etmeden kendi tarzını kurabildiği için toygar ışıklı daha çok iş yapacak,biz de onu daha çok dinleyeceğiz gibi geliyor.
  4 ... etienne
 3. 3.
  her başarılı dizinin arkasında başarılı bir müzik vardır felsefesini benimsemiş yapımcıların dizi müzikleri için son zamanlarda en sık ziyaret ettikleri isim. ama aynı dönemde yayınlanmakta olan 3 farklı dizide aynı sesi duymak zaman zaman sıkıcı olabiliyor. fark yaratmak lazım.
  3 ... aura
 4. 4.
  dizi müzikleri konusunda ismi yeni yeni duyulmasina ragmen basarili calismalariyla kirac ve gökhan kirdar'in tahtlarini sarsan müzisyen. sarkilari mutlaka dinlenesidir. sesi huzur verir.
  3 ... kopush
 5. 5.
  çok güzel bir sese sahip vokal... kendisi pek bilinmese de şu şarkılardan tanıyabilirsiniz kendisini...
  Yaprak dökümü (Yaprak Dökümü Dizi Müziği)
  Uzak (Yaprak Dökümü Dizi Müziği)
  Gel etme yar (Kırık Kanatlar Dizi Müziği)
  Silence (Gece Yürüyüşü Soundtrack -Vocal Theme)
  VOICE OF SILENCE IN GOLCUK EARTHQUAKE
  Tebessüm (Yaprak Dökümü Dizi Müziği)
  Gecenin hüznü (Dudaktan Kalbe Dizi Müziği)
  Yoksun (Sedef Dizi Aşk Tema)
  Tutsak (Tutsak Dizi Müziği)
  Menekşe ile halil jenerik(Menekşe ile Halil Dizi Jenerik)
  Ninni(Menekşe ile Halil Dizi Müziği)
  4 ... erme1984
 6. 6.
  türkiye'de bu kadar güzel sesi olupta bunca senedir geniş kitleler tarafından dinlenememesi kendisinin ayıbı olan kişi.nerelerdeydin bunca zaman.
  1 ... lebronn
 7. 7.
  yaprak dökümü için yaptıgı, insanın içine işleyen sarkılarla gönülleri fetheden müzisyen.
  ... noway
 8. 8.
  pamuk sesli insan. *
  (bkz: kızım)
  3 ... sapka yapamayan cuheyla
 9. 9.
  reşat nuri güntekin ile kontrat imzaladığını düşündüğüm şarkıcı. zira yaprak dökümünde o dudaktan kalbe dizisinde yine o. ayrıca;
  (bkz: kızım)
  2 -1 ... doksanüç
 10. 10.
  2005'te Altın Portakal Film Festivali'nde En iyi Film ve En iyi Kadın Oyuncu ödüllerine sahip olan, Ulaş inaç'ın türev filminin müziklerini de yapan müzisyendir. adı aslen Toygar Ali Işıklı'dır
  ... mykalkan