1. 1.
  sözlüğümüzün asil bir beyfendisine aşk ilanıdır.
  sözlüğün en yakışılı beyi. bir kral kadar asil ve bir o kadarda kont tandansında büyük bir tutkudur benim için. kalbimde bambaşka bir yere ait; erişilmez , paha biçilemez, başka bir sözlük erkeğinin muadili bile olmayacak bir konuma sahip olduğunu belirtmek isterim satırlarıma başlarken.

  totonok folmondoko boton gomo u anlatmak benim haddime bile değil inanın bakın görün tanışın gerçekten ne demek istediğimi, bir erkeğin başka bir erkeği neden bu kadar arzuladığını anlarsınız. zaten onu görünce konuşmanıza bile gerek kalmaz söz biter gözler birbirine kenetlenir onlar kendi aralarında arsızca anlaşır. yanağından öpüp kaçmak ya da o taş gibi kalçalarına bi çimdik atmamak işten bile değil. kendini tutabilen varsa aşk olsun ki zaten bu satırlarımda ona olan yüce aşkımdır ve şunları yazarken korktum inanın şimdi onda gördüğümü biriniz görür de elimden kaparsınız diye aklım çıkıyor.

  azizim totonok folmondoko boton gomo; boylu boslu, güzel yapılı, yuvarlak yüzlü, çocuksu ve şımarık bakan şehla gözlü katar fahişelerini andıran mizacıyla ortalığı yakıyor. ortadan düzgünce ayrılmış gür, kestane rengi saçları pırıl pırıl parlar, , başını dik tutmaya zorluyor gibi sanki, bu duruş da ona gururlu bir hava veriyor. kemikli ince burnu yüzüne göre çökük, koyu kırmızı, ölçülü dudakları dolgundu.

  işte sabaha kadar ben bunları düşündüm hayal ettim azizim, hayatımda hiç bir ciddi amacım yoktu ve aşk yoktu. ama artık yaşama dalacağım bir sevi var yüreğimde. aşkın değiştirdi beni. artık eski uçarı arsız değilim.
  ömrümde gördüğüm en derin manada bakan gözlere ait başka erkek de görmedim.

  şimdi dinle azizim; eğer sende uygun görürsen, müsait olduğun bir zaman diliminde hem sana karşı gösterdiğim bu dolaşık tutumumdan dolayı affınıza sığınıp hem de yakışıklılığınız içinde kendimden geçmek suetiyle bir kahve içerken hoş sohbetinizin de muhatabı olmak istiyorum.

  sizi çok seviyorum azizim dimitri folmondov ivanoviç.
  9 -14 ... dolasik
 2. 1.
  Benim bildiğim o sana bakmaz. Etrafı huri aman kız dolu.
  5 -2 ... asuregibisurat
 3. 2.
  bize ne amk ?
  4 ... keshberfo
 4. 3.
  Sözlükte erkek bırakmadın ya. Hergün birine yazıyorsun. Biz taş mı yiyelim kardeşim ayıptır ya.
  2 ... sodomlu
 5. 4.
  bir işsizin ilan-ı aşkı.

  bize de hayırlısı demek düşer.
  3 ... esmer cocuk
 6. 5.
  bu işte bi ibnelik var sanki.
  2 ... di anforgivin
 7. 6.
  Totonok evli değil mi ya?

  erkek için iki kezban kavga eder ama hem kadının hem erkeğin bi totonok için saç baş yolacağını görmek...

  Ay çok heyecanlı.
  15 -1 ... kendini sevmekle basla
 8. 7.
  tito abi kos kos pasif cıktı bi tane illa sana vercekmis
  (bkz: sikmeseler bari)
  5 -2 ... e f f e
 9. 8.
  (bkz: isterik krizleri)
  2 ... kingkong76
 10. 8.
  totonoc delik ama demedi demeyin. batarken dibi delindiydi.
  7 ... teflon