bugün

Tost makinesini yesen daha sağlıklı.
Yanık sevmek de bir tercih. Afiyet olsun.
Yenir o. 5 dk bekle bıçakla yanıkları kazı. Afiyet olsun.
Biraz daha pişirip elmasa dönmesini bekle, istemediğin kadar tost yersin.
Fotoğrafa tost koymayı unutmuşsun muhterem.
Tebrikler 10 dakikada 1000 kalori yaktınız.
kendi yaptığım her şeyi yerim mantığında kendim yapmış olsam acımadan yiyeceğim tost.
Kömürü fazla olmuş gibi geldi, biraz daha azaltmanı tavsiye ederim.
Kışlık kömür ihtiyacı çıktı.
Benimkisi ayvalık olsun pliz!
Mümkünse kömür haline gelmeyeninden.
içinde ne kadar kaşar olduğunu bilemiyorum ama ekmeğin yanlarından kaşar pırtlaması olmamış. 30 liralık kaşar alınmış olsa ekmeğin içine 3 liralık koyulmuş. 1.25 tl ekmek ki ekmeğin tamamı kullanılmamış. Elektrik ve kullanılan insan gücünü yine işin içine katıyoruz. Toplam 5 lira bu tost.

Bu nedenle 5 lirayı yesen daha sağlıklı olacaktır diyenler olabilir, ben demem. ortadan ikiye kesilip birbirine sürtmek sureti ile yanık taraflarının dökülmesi sonrası her türlü yenir. Afiyet olsun.
Ekmek tost makinesinin bir parçası olmuş artık.

lütfen yeme sevenleri ayırma.
görsel

ah ah bir tost yapanımız da yok. bekar erkek olmak gerçekten zor. dışardan pizza sipariş ede ede bir hal olmuştum. o değil çaydanlığın altınıda yakmayı unutmuşum.

şöyle güzel yemek bilen bir kızla tanışsam hemen evlenirim. ne derse yaparım o sadece yemek yapsın yeter.
görsel
Beyni yoktur.
genelde evden dışarı bakkala gitmek için bile inmeyen, ebeveynleri tarafından el bebek gül bebek büyütülmüş kitleye dahil insandır.

lisedeyken sınıfımızda bir ingilizce ödevi verilmişti oradaki rezaleti hatırladım. ödev, tarifini ingilizce vererek yağda yumurta kırmaktı videoya alarak. lan yumurtayı bile kıramamışlar ben böylesini görmedim. burada işin goygoyundayız da iş ciddiye binince bile yumurta kıramamak, tost yapamamak ne?
Margarin yerine linyit kömürü mü sürdün. Afiyet olsun bro.
Allah ütü yapamayanA denk getir mesin.
kadınsa affedilir ama erkek adam hem tostunu yapar hem dost'tur.
yok canım o kadar da değil yani...
Bi zahmet yaşamasın.
tost yapmayı iki yumurta kırmayı beceremiyorum yakışıklı bir erkek olarak börek yapabiliyorum ufak tefek işler sadece.

görsel

görsel

görsel