1. 1.
    Ankara’da var olan en rezalet mekanların başında gelmektedir. Yeni açıldı tamam eyvallah. Ancak bir tost için 25tl almak, bir tost için 40 dakika bekletmek nedir yav. Kimseye tavsiye etmem sakın gitmeyin ve kimseye önermeyin. Yazıklar olsun.
    tostçu erol ankara
    tostçu erol ankara
    2 -2 ... stevie ray vaughan
  2. 2.
    en az subway'in 30 cm, kalın ve damarlı sandviçi kadar kazıktır.evde bedavaya yaparsın aynı tostu.
    2 -3 ... prescott
  3. 3.
    Rezalet mekan. Yayalım arkadaşlar.
    1 -1 ... stevie ray vaughan
  4. 4.
    Adam menüde fiyat mı yazmamış arkadaşlar? Menüde 30 lira yazıyorsa yanında da tost olduğu belirtiliyorsa -ki ismi “tostçu” iken anlamamak garip kaçar- burda karalama kampanyası yapmaya çalışmanız komik.
    7 -3 ... alyssum
  5. 5.
    Ben yolumun üzeri olmasına rağmen bunun antepteki orijinal şubesine bir kere gitmedim. Neden çünkü, tostun içine 200 tanr malzeme koyulunca çok daha lezzetli olmadığını biliyorum. Sonuç olarak gitmeyeceğim şubedir.
    1 ... ruhsal enfeksiyon
  6. 6.
    ben bu tostçu erol yerinde olsam dağıtırım onlarca franchise alırım paramı bakarım dalgama. bu kadar popülerken yapılacak en mantıklı iş budur sanıyorum. içeriğin o kadar boktan olması piyasayı hiç de ilgilendirmiyor gibi duruyor.
    ... borulce
  7. 7.
    ayvalık tostu mesela ayvalık dışında pek yemeyin derim. çünkü o yerinde kaliteli malzemelerle yapılan ekmeği de yine özel olan tost diğer yerlerde pek güzel yapan olmaz. o malzemeye dikkat etmez ve dahası daha da kazık fiyata satar.

ama bu tostçuya gelirsek bir farkı olmayan biri. yüz tane malzemeyi bir yere doldurunca tost farklı bir şey olmuyor. kaliteli malzemeden yaptığını da pek sanmıyorum ki yaptığı tostların çoğu da baya yağlı ve zararlı. bu gibi yerlere gidilmez hem kazık hem kalitesiz satar.

bunların işi sadece şov üzerinedir. tıpkı nusret gibi ondan daha kaliteli yerler var ama bu adam şovu daha iyi yaptığı için kazık fiyattan kolayca satabiliyor.
    ... dusler sokaginda gece vakti
  8. 8.
    ulan zaten yemek kültürü yok ülkede , gidip tost yiyorsunuz.

devam edin böyle.

başımızda bir de sonradan gurmeler çoğaldı. her taraf gurme anasını satayım, çok sinirliyim şuan.
    1 ... esmer cocuk
  9. 9.
    Gider babalar gibi 12liraya 4çeşit ev yemeği yerim bunu yiyip kalp hastası olacağıma. Gidin köfteci yusufa buna 30lira verene kadar güzel güzel köftenizi yiyin.
    1 ... lazymegan
  10. 10.
    allah kimseyi tostcu erol dan 25 tl ye tost yiyecek kadar vizyonsuz etmesin. onun yerine subway de tavuklu sandviç var 22 tl ydi sanırım. hem de mis gibi.
    3 ... hepbirsonbahar