bugün

Daisy jophel isimli yazarın sözlükteki iddiasıdır. iddiaya göre daisy isimli bu arkadaşımız toska isimli bu arkadaşa özel bir şeyler anlatmış. Toska da gidip başkalarına anlatmış.
Essy ile alakalı da bir problem var ancak henüz çözemedim.
Neyse, iddialar bu yönde. Daisy'nin yalancısıyız.

Edit: sosyalist ceyda isimli kişinin de iddiaaıymış.
ne anlattın da yaydı millete kanki? yok yani merak ettiğimden değil de kamuoyunu aydınlatma babında.
Bence sorun toskaa ile ilgili değil. Siz neden aranızda kalacağından emin olmadan, paylaşılmasından rahatsız olacağınız şeyleri birbirinize anlatıyorsunuz? Başkasına anlatılmasından çekindiğiniz şeyleri niye böyle bir ortamda konuşuyorsunuz hatta?

Edt: ooo olay büyükmüş ben yeni gördüm.
Burda cıngar çıkaran yazarlar bile değişmiş valla.
Toska kim? Ağzının gevşek olduğunu anladım bitek.
Aynı zamanda ağzı gevşek de denilmiştir kendisine. Ooo fena laf.
Sus be suuuusssss halen konuşuyorsun, sen varya sen Abdülhamid i savundun konuşma

Edit: konu bu değil miydi ya başka bir mesele mi? herhalde yanlış başlığa yazdım gidiyom ben.
Hiç beklemezdim ondan cık cık cık..
ahh toska beyaz önlüklü hemşirem.
yalnız toska da ağzım sıkı ayağına her entryde araya bir dedikodu sıkıştırıyor. tarzını sevdim.

umut vaat ediyor.

bu kız olur.
Yalnız ben toska tarafına doğru kaymaya başladım. Zira konuşuyor en azından. Mertçe çıkıyor diyor ki dan dan dan. Sükut, ikrardan gelmiyorsa nerden geliyor susanlar bunu izah etsin.

Biz, kısık sesleriz deyip kapanmasın.
Aa yine olay var, tam canım sıkılmıştı. Bu arada toska, diilhun olarak hortlamış, yeni öğrendim.

Neyse köşemizi alalım.
görsel
Serpil sidiklisi Nerde kaçtı hemen pensilvanya ya kadar kaçar bu amk.
ben de ondan bahsediyorum zorro kardeşim.

kız çıkıp açık açık diyor ki sen de hoşlaştığın kıza sövmüştün ya da sen berktuğu favlayan kızları yolmuştun şırfıntı, ben hepinizden güzelim allah da belanızı versin vs.

bunları konuşalım arkadaşlar. şu dost meclisinde gizli kapaklı işler dönmesin artık.

sanki yabancı var amk. neyi kimden saklıyoruz yani?

bence o konuda toska bir tık daha haklı gibi.
bildiklerimi anlatmamak kendimi zor tutuyorum...*
Bu başlık, hayalkırıklığının başkenti olmaya başladı. Deyzi tarafından işletilmişiz. Acı olansa, bunu gülerek anlatması.

Yazıklar olsun be. Daha da entry girmiyorum. Emeğe de saygı kalmamış. Önce beyaz kirlendi. Yazık!
Daisy bayanmış. Ben bunu hep erkek sanıyordum. Kedi peri essy fake nickiymiş ben ikisine de ayrı ayrı yazdım ama bu konumuz değil. Toskaa niye sır tutsun ki. Mesela bende hiç sır tutmam tengir budun merhaba ben pempe tolgaydı zamanında ama neyse.