bugün

Terbiyesizlik yapma ulan o.c.
Hiçbir şey anlamadık. Olay ne şimdi yani?
Silik Bir yazardır.
silik bir yazarmış ama dilhun nikisiyle geri gelmiş. daisy buna demiş ki erector şöyle böyle, onunla konuşma o da gitmiş meriçlerine ispiyonlamış.

arkadaşlar bu kadar kişinin karıştığı, onlarca meriçin savaşa sokulduğu bir kavga için gelinen noktadan şahsen ben memnun değilim.

kim kiminle fingirdemiş, kim kimin sevgilisine yanlamış ya da meriçini çalmış. böyle konulara girelim artık. birbirimizin ebesine falan sövelim. tadımız kaçsın.
Tam Bi gıybet makinası, ağır kezo.
ne diyosuuun. -ee sonra nolmuş?
Yine yetişemedik.
evde kaldınız, yokluktan bana sarıyorsunuz, erkekler beni seviyor diye kuduruyorsunuz yellozlar diyor.

sakin sakin konuşuyorduk. bu kadar ağır laflar söylemeye gerek var mıydı bilmiyorum.

hiç arzu etmesek de ortalık karışacak galiba.
Oha kızı nasıl sinirlendirdiyseniz iki cümlesinden biri küfürlü. Vay be. Hala anlamadım olayı ama neyse. Herkese hayırlı akşamlar.
toska sövüyorsun ama sen de öyle öyle şeyler yapmışsın ceyda'nın dediğine göre. hadi bakalım. buna ne diyeceksin???

şu an o kadar mutluyum ki. allah ağzımızın tadını kaçırmasın.

kurban olduğum yağdırıyor bugün.
Kısaca bahçivan uşaga uşak bahçivana... belinize kuvvet.
(bkz: kezoların savaşı)
herkesin derdi biz olmuşuz demek ki zamanında iyi koymuşuz diyor.

anlayan anladı kardeşimmmmm.

laf adresine gitti.

bu saatten sonra onlar düşünsün. hala pişkin pişkin susabilecekler mi bakalım.
satılık 2005 model opel astra klimalı dizel 190 bin km’de sözlük yazarından temiz. ilgilenenler dm. evet.
Yemin ederim kahkaha atarak izliyorum.. Müthiş..harika bı gece oluyor tessekurler Allahım.

Ben tarafsızım bu arada, sadece elinde çekirdekle kenardan izleyen dayılar gibi düşünebilirsiniz beni.
Sözlükten hesap silip gelen kimse masum değil arkadaş bunu öğrenmiş oluyoruz.

Neyse hesabı siliyorum hadi kib...
ben toskayı tutuyorum.
amerikada isyan var bunların dertlere bak amk.
Ne boş şeylerle uğraşıyorsunuz. Hiç mi akıllanmayacaksınız kızlar?
özelden devam ediyorlar galiba. az emeğe saygınız olsun kardeşim, terbiyesizliğin alemi yok.

bu kadar insan buraya boşuna mı toplandı.

buradan edeceksiniz kavganızı. gelin çabuk.
Ya tamam bir toz kalktı ama somut tek bir şey yok.

Yani mevzu nedir kardeşim? Herkes birbirine dedikoducu diyor ama somut bir şey yok. ifşa ediyorsunuz birbirinizi ama somut bir ifşa da yok.

Ya resmen kuru gürültü. Bakıp bakıp almayan müşteri gibisiniz.

Biz kan istiyoruz, daha çizik bile yok.

Hakkını vermeyecekseniz kapatalım kardeşim bu bahsi. Bi ayağım çukurda artık benim. Yersiz heyecanlara ayıracak vaktim yok.
gördünüz mü sözlük erkekleri kavga böyle edilir ne öyle siyasi görüş yüzünden kavgalar yok adres ver geleyim falan bakın kezbanlara resmen çirkeflik dersi veriyorlar.
Az önce tövbe etmiştim ki flaş bir gelişme yaşandı. Başımda ekmek kırıp devam etmeyi düşünme aşamasındayım. Tabi bir kontra gelirse.
kavga toska'nın üzen ön yargılı tutumu yüzünden çıkmış.
hayırdır kardeşim ne bu tantana ?
Kavgacı biri.