bugün

1976 almanya doğumlu orta saha oyuncusu. bundesliga 2005-2006 sezonunda werder bremen forması giymiştir ve tüm maçlarda görev yapmıştır.
euro2004te hollandaya golü atan futbolcu. eski bir bayern munih oyuncusudur
cok salakca penalti kullanmasina ragmen,her gittigi takimin penalticisi olan isim..orta sahada generaldir,o ayri..
almanların gattuso'su
büyük adamdır. büyük kaptandır. salak bremen defansının götünü tek başına kollayan insandır, iyi ki vardır.

fakat bugün sahadan sağ çıktığı için oturup dua etmesi gerekir evine gittiği vakit. werder bremen'in yediği golde tim wiese'ye öyle bir çıkıştı ki, wiese'nin yerinde olsam o cüsseyle ağzını burnunu kırardım frings'in.

66'da golü atıyorsun, 1-0 öne geçiyorsun. 68'de kalecin topu almak için yükseliyor fakat rakibin müdahalesiyle topu kontrol edemiyor. rakibin önüne kalan top ağlara gidiyor ve maç 1-1'e geliyor. sen bu şokun üzerine adama "siktir git ya" hareketi yapıp bağırarak santraya gidiyorsun.

iyisin güzelsin de frings, böyle ona buna küfrederek takımı motive edemezsin. hele o pozisyonda yapılacak iş değil bu. 5-0 öndeyken gol yiyince "napıyon olm sen ya?" diye höykürürsün de zaten kötü oynayan adamın motivasyonunu sıfırlarsan "nabıyon birader?" diye sorarlar. yapma etme gözünü seveyim, performansını gölgeleme böyle fantastik hareketlerle.

ayrıca wiese, maçlardan önce içme abi, lütfen. penaltı noktasına inen topa uçan tekmeyle çıkıyorsun içerde 10 oyuncu varken. insan hakkı, ayıp, yazık, günah lan. götü zor kurtardın yine, ikinci golü de açıldığın için yeseydik frings'ten önce ben "siktir lan" derdim. yapma etme. seksi reflekslerini haşin çıkışlarınla gölgeleme. otur konuş frings'le, "abi ben ne yaptım ki.." de. şapkayı önüne alıp düşün. hadi neyse 31 oldu puan, git bi' asıl.
werder bremen'den ayrilmis futbolcu.
toronto fc ile sözleşme imzalamış futbolcu.
futbolu 2013 yılında Toronto fc takımında bırakmış olan futbolcu. ben ergenken çok iyi bir önlibero idi.
Bi aralar bayern münih forması da giymiş orta. Frings denince ilk akla gelen şey elbette Kosta rika ya attığı goldür.