1. 21.
    Torpille işe giren bir kişinin o işten kazandığı para vallahi haramdır.
    -1 ... orgazm kazim
  2. 22.
    (Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.) [Nisa 58]

Hz peygamber kabe nin anahtarını kime vermiş bir araştırın bakalım.
    14 -1 ... kurmay albay
  3. 23.
    Yok helal. Biz yıllarca okuyalım, çalışalım. Makam sahibi kişilerin cahil çocukları, yeğenleri, torunları gelsin yerimizi kapsın. Var mı böyle bir şey ? Sığıyor mu vicdanınıza ?
    3 -2 ... hayalperestpiyon
  4. 24.
    torpille işe girdim 10 senedir çalışıyorum. imkan tanıdılar kullandım. napsaydık yani. boş gezip hırsızlık mı yapsaydık, adam mı vursaydık.

edit: rte bile damadını bakan yaptı. ki bu adam mitinglerde elinden kuranı düşürmüyor.
    3 -15 ... eti cin baba
  5. 25.
    Haramdır. Kızkaçıran ise mekruhtur.
    9 -4 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  6. 26.
    Haramzade sorusu. Torpil bir yana Bu soruyu sormak haram. Çünkü bireysel bir günah değil toplumsal günah.
    2 -2 ... el ojala
  7. 27.
    Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse şurada kim olursa olsun ilk önce ya evladını düşünür veya kardeşini, sonra da sanki islamiyeti ve dini tam yaşıyormuşcasına bilgili ayakları yaparak der ki torpil haram.
    Kendisine torpil yapılınca da o kadar hosuna gider ki, bi anda haramı unutur.
    Ed. Şuan muhalif olan kıt beyinliler bile eleştirip kendileri cv siz müdür atamasını bilirler.
    2 -3 ... desifreleyici
  8. 28.
    Elbette değildir. Haram olsa Hz Recep Tayyip Erdoğan yapar mıydı?
    3 -3 ... shizofren1
  9. 29.
    Torpil mi...

Yetkiyi kötüye kullanmak...

Haksız itibar vermek...

Kul hakkı yemek...

Yok canım ne haramı..
    3 ... uzay muhtari
  10. 30.
    sınır tanımayan hırsızlar örgütü "akrabalarınızı koruyun ve kollayın" ayetinden yola çıkarak ve bu ayeti delil gösterip fetva çıkararak gayette güzel işi uydurmuşlar kılıfına. Ne diyeyim Çoluk çocuğunuzun boğazından geçirdiğiniz o lokmalar haram zıkkım olsun...
    4 -1 ... son kale