1. 11.
    Kul hakkıdır ve dinde herkes yapıyor bende yaptım diye bir nevi zorunluluk hali bulunmamaktadır.
    ... tigforhonor
  2. 12.
    torpil yapa yapa başa gelenler şimdi ağlar olmuş para yetmiyor diye.

karnı aç gezenler ne yapıyor soran yok ?
    1 -1 ... archertyu
  3. 13.
    helal diyen dinden çıkar. kul hakkına helal diyen islam dininden değildir. allah bize nasip etmesin torpille bir yerlere gelmeyi.
    3 ... gaddar noyan
  4. 12.
    torpil haram mıdır

Şunu buraya bırakayım da hak yemek günah mı haram mı siz düşünün.

Kimler nerelerde. Yazık.
    1 -1 ... traveler of secret moments
  5. 13.
    Torpille işe giren bir kişinin o işten kazandığı para vallahi haramdır.
    -1 ... orgazm kazim
  6. 14.
    (Allah size, mutlaka emanetleri [işleri] ehli olanlara vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle davranmanızı emreder.) [Nisa 58]

Hz peygamber kabe nin anahtarını kime vermiş bir araştırın bakalım.
    14 -1 ... kurmay albay
  7. 15.
    torpille işe girdim 10 senedir çalışıyorum. imkan tanıdılar kullandım. napsaydık yani. boş gezip hırsızlık mı yapsaydık, adam mı vursaydık.

edit: rte bile damadını bakan yaptı. ki bu adam mitinglerde elinden kuranı düşürmüyor.
    3 -15 ... acilmayan eti puff paketi
  8. 16.
    Haramdır. Kızkaçıran ise mekruhtur.
    9 -4 ... b e n d e n a d a m o l m a z
  9. 17.
    Haramzade sorusu. Torpil bir yana Bu soruyu sormak haram. Çünkü bireysel bir günah değil toplumsal günah.
    2 -2 ... el ojala
  10. 18.
    Eğri oturup doğru konuşmak gerekirse şurada kim olursa olsun ilk önce ya evladını düşünür veya kardeşini, sonra da sanki islamiyeti ve dini tam yaşıyormuşcasına bilgili ayakları yaparak der ki torpil haram.
    Kendisine torpil yapılınca da o kadar hosuna gider ki, bi anda haramı unutur.
    Ed. Şuan muhalif olan kıt beyinliler bile eleştirip kendileri cv siz müdür atamasını bilirler.
    2 -3 ... desifreleyici