bugün

gözlemlenen durumdur. Eskiden bu kadar çok biskuvisi , çikolatası yokken son 5-6 ayda atağa geçmiştir. ilginç tarafı ise yaptıkları ürünün ilginç derecede kaliteli olup diğer yapay ve ithal ürünlerden kat kat iyi olmasıdır. Tebrikler torku , bizimlesiniz.
bir kısmı cumhurbaşkanı'na ait olduğundandır piyasayı ele geçirmesi. ama hakkını da yememek lazım, hakkaten güzel şeyler yapıyorlar.
bir kısmı cumhurbaşkanı'na ait olduğundandır piyasayı ele geçirmesi. ama hakkını da yememek lazım, hakkaten güzel şeyler yapıyorlar.
Bir çiftçi kooperatifinin takdir edilesi başarısıdır torku markası. Bizimdir bizdendir. Bok atmak yerine sahiplenmek gerekir.

Hak edilen bir ele geçiriştir. Biskuvilerinde tam buğday unu kullanan bir firma afedersiniz ama fazlasını hak ediyor.
Sadece biskuvisiyle degil sucuguyla sütüyle peyniriyle yoğurduyla adından söz ettirmektedir.
Torku'yu da reis'e baglamislar hirtlar!

Yahu kooperatif arkadas yani ciftcilerin vs kim katki koyuyorsa onlarin olan bir marka.

Ulan buyuyen, gelisen hicbir seye tehammulu yok bu ibislerin.

Git domuz yagi ile beslen pezevenk. Yeme torku!
Bir de yenecek lezzette olsa... yerli ürün diye diye şişirdiler, patlaması yakındır.
mutluluk verici gelişme. başarılarının devamını dilerim.

(bkz: GDO’suz şeker pancarı)

kendilerini söyle anlatıyorlar.

Biz, Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize, sofralarınıza geliyoruz.

Üreticimizin emeğini tarladan sofranıza getiriyoruz.

Tohumumuzu kendimiz üretiyoruz, gübremizi yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini, emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

http://www.torku.com.tr/icerik/biz-kimiz.htm
iç Anadolu'nun emektar çiftçisinin azmiyle olmuştur.

Torku'dan önce çiftçi elindeki pancarla, buğdayı tekelleşmiş gıda şirketlerine şirketlerin belirlediği birim fiyata yok parasından biraz pahalıya ancak satabiliyordu.

Derken bu Çiftçiler kooperatifleştiler. ilk ürettikleri ürün toz şeker oldu. Fiyatı uygundu torku'nun toz şekerinin. Daha sonra Küp şeker, ardından bayram şekeri derken bisküvi, gofret, Dökme çikolata ve bugün süt ürünleri ile şarküteriye girdiler.

Bugün iç Anadolu çiftçisi torku sayesinde ürettiği pancarla, buğdayı değerinde satabiliyor. Kooperatife hissesi olanlar yıllık kar Payı kazanıyor. Yüzü gülüyor.

Bugün torku pazara giren en son şirket OLMASINA rağmen lider firmalar Arasında ve liderliği zorluyor.

Yıllar önce buğdayını silo yapıp Bisküvi firmasının eksperi karşısında sinirden kasketini sıkıp el pençe Divan duran adamlar bugün farklı Şehirlerde bakkallarda, marketlerde kendi ürettiği buğdaydan yapılmış bisküvileri görüp gurur duyuyorlar.

Haklarıdır.
entry yazan yazara dert olmuş durum.evet.
Başına bir şey gelmesinden korktuğum girişimdir. bu başarıyı hazmedemeyenler çıkacaktır mutlaka.
gayet başarılı bir firmadır, siyasetçinin g*tünü yalamak yerine çalışarak da başarılı olunabiliniyormuş.
Kola üretmesini bekliyorum. Çıkınca ilk alacağım şey.
Kola üretmesini bekliyorum. Çıkınca ilk alacağım şey.
(bkz: cool story bro)
Bütün mesele Altın kaplamayla altını ayırabilmektir.
konyanın gururudur. kola olayına da girecek.
Her şeyi siyasete yormayı ne kadar seviyorsunuz gavurun malı olsa öve öve bitiremezsiniz.

Tamamen çiftçi kooperatifidir torku başkanıda recep konuk'tur karaman milletvekili oldu görevini hala sürdürüyor mu bilmiyorum. Ürünleri gerçekten muazzam muadillerinden çok çok önde.

Adamlar konya'nın çumra ilçesinde serada muz üretiyorlar. Hayvan dışkılarından metan gazı falan üretiyorlar enerjiyi serada ısı olarak kullanıyorlar yapımı tamamen organik yani.

Kısa sürede dünya markası olur birazda bizim insanımız, çiftçimiz kazansın.
ayrıntılar bilinmeden hızla büyüyen bir markadır bu hızla dünyaya açılır yakında ???
amerikan mısır üreticilerine karşı bizim pancar çiftçisinin verdiği savaş olarak bakabilirsiniz, torku'ya.
Bayram zamanları çikolata konusunda fark ettiğim durumdur. Benim işime yaramıyor tabii bu, aksine taş koyuyor. Elimde başka bir markanın satmam gereken malları varken torku sorulduğunda bi kötü oluyorum.

Torku sormayın lan bana!
Tam çikolatam derim başka da bir şey demem torku kalitedir. Askerde alıştım.
Sevindirir. Bize ait, yurdun malı, hem de kooperatif ürünleridir.

Şahsen gurur duyuyorum böyle kaliteli ürünler yaptıkları için.

Viral gibi oldu.

Zall?
Sevindiğim durumdur. En azından gerçek şeker pancarı ürünleri. Glukoz şurupsuz.
hayatimda gördüğüm en iğrenç tadda olan bir marka bunu yapamaz...
Tadı saçmasapan fason market markalarından bile kötü.
güncel Önemli Başlıklar