bugün

Raflarda henüz boy göstermiş, ambalajı iyi tasarlanmış, an itibariyle denediğim ve başarılı bulduğum süttür.
Tadı gayet güzel olan süttür.
konya merkezlidir.
Biraz da reklamlar...
An itibariyle tam not verdiğim süt. Sigarayla tüketiniz. Evet.
Torku markasini oldum olasi sevdim her urununu en az bir kere deneyin seveceksiniz.
çikolatası kadar iyidir.
nutella gibi markaların çikolatalarını buzdolabına koyun donar fakat torku donmaz çünkü domuz yağından elde edilen koruyucu madde içermez. sapına kadar doğaldır.
gavur bile olsan sağlığın için torku tüketmelisin.
belki yerli araba yapsaydık şu torku'nun çıkaması kadar sevinebilirdim.
propaganda yapacak milliyetçi arkadaşlara öneri her süper markete gidip bu torku ürünleriniz niye bu kadar az diyerek tepkinizi kasiyere bildirmeniz gerekmektedir zira 3-5 gün sonra ürün sayısında artış gözlemlenmektedir.
Süt kokusu çok ağır değildir yağı tadı tuzu yerindedir. Süt sevmeyenlere göre gayet iyidir kendini içirtir.
olum taam bu heriflere para kazandırmayalım diyoruz lakin, çok güzel süt be. adana da aoç bulamadığıma göre... yapacak bi şey yok.
ünlü fitness uzmanları tarafından birçok süt markası ile karşılaştırılıp en çok verim elde edilecek süt olarak tanımlanmıştır.

https://youtu.be/kSus3cQwgF4

protein deposu.
miniki çikolatasının bir de sütünü çıkarmışlar. hem kakaolusu var hem çikolatalısı. lezzet abidesi.
Piyasadaki uzak ara en iyi uht süttür.

Bakın bütün günlük ve raflarda organik adı altında satılanlar da dahil hepsinden iyi diyebilirim.

Uzun süre sonra süt içtiğimi hissettim tekrardan. Pınar, sek, sütaş hepsi bir ayrı kötü ve kendine has sentetik tatlara sahipken torku en iyileri, inşallah bozmaz.
Yoğun, ağır bir tadı var.
bunu alanlara maske altından gülüyorum. seviyorum maske takmayı * .
güncel Önemli Başlıklar