1. 1.
    ben gibi, siz değerli uludağ sözlük solcu, pasif, gay, ateyiz, alkolik, sarapci, lgbt üyesi kardeşlerimin de anında uyanacağı üzre tamamen şov amaçlıdır peripella sever kardeşlerim.

tabi şimdi torku' nun bu "reklamın iyisi kötüsü olmaz" şeklindeki buram buram samimiyetsizlik kokan kararını "vatan severlik", "mehmetçiğe vefa" şeklinde tanımlayacak yobazlar çıkacaktır.

işte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifemiz bu yobazlara gereken dersi verip torku' nun gerçek yüzünü göstermektir genç kardeşlerim.

onlar söylemeden ben sormak istiyorum bu yobazlara, ülker mehmetçiğe neden bağışlamıyor bir günlük kazancını, eti var bir de o neden bağışlamıyor?

hadi hepsini geçtim nutella mesela. o neden bağışlamıyor bir günlük kazancını tsk'ya? neden, çünkü reklama ihtiyaçları yok sevgili cahil yobaz kardeşlerim.

mağazanın ön cephesine kocaman bir afiş asıp bu durumu dillendirmeleri de benim bu tezimi doğruluyor.

umarım anlamışsınızdır. ne, anlamadınız mı? sus lan, sus. yobaz. sus.

torku nun bir günlük kazancını tsk ya bağışlaması
    13 -25 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Takdir edilesi davranış.

Siz de sms yoluyla 10 tl lik bagislar yapabilirsiniz.
    11 -1 ... katmir
  3. 3.
    bir konyalı olarak gurur duyduğum reklamdır.
    inşaallah diğer firmalar da torku gibi tsk ye mehmetçiğe destek verirler. evet.
    9 -2 ... kazangap
  4. 4.
    yerli firmalar desteklenmeli güzel tabi de her firma ayrımcılığa maruz kalmadan aynı oranda destekleniyor mu o mesele. yoksa iktidara yakınsan mı destekleniyorsun.
    1 -1 ... drdolantin
  5. 5.
    Peygamber efendimiz ne demiş; "sağ elin yaptığı iyiliği sol elin dahi görmeyecek" demiş.

Volkan Demirel, soma işçilerinin tüm kredi borçlarını ödediği ayyuka çıkınca nasıl mahcup olmuştu.
    Koskoca torku'sun sen. Gerek yok böyle şovanits hareketlere.
    3 -3 ... zall bana halleniyor
  6. 6.
    beyinsiz mahlukat kardeşimiz de benle aynı fikir de. doğruları gören , aydın, entelektüel bir kişiliğe sahip olması buna etken.

--spoiler--
    "sağ elin yaptığı iyiliği sol elin dahi görmeyecek"
    --spoiler--

şimdi gelir yine yobazın biri, "şov değil, insanları bu konuda daha duyarlı olmak amacı ile bu yardımı mağaza cephesine afiş asarak dillendirmişler" der.

yobaz işte. puuuuu !!!
    -4 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    Ülker de yerli eti de ama Reklama ihtiyacı yok.

Torku ise siktiri boktan konyalı.
    Zaten adam akıllı kazancı olsa bagıslamaz bile.
    Reklam şirketine verse daha az gündem olurdu.
    Şimdi ise herkesin dilinde torku adı var.
    Neyse.
    Şekeri hayatından cıkaran insanların umrunda olmayan bir gelişmedir. istiyosa tüm ayın kazancını versin.
    2 -11 ... morfinligeceler
  8. 8.
    Helâl torku'ya.

(bkz: Banada) almak lâzım.
    3 ... muhendis tarihci
  9. 9.
    Amerikada bunun alası yapılır. Ordu için bağış kutuları bile koyarlar. Torkuyu tebrik ederim. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmamak lazım.

https://www.starbucks.com...bility/community/veterans
    2 ... ne fark eder ki
  10. 10.
    torku nun daha adı sanı yokken bisikletçileri desteklediğini biliyorum. yıllar öncesinden düzenli olarak otelimize gelen bisiklet sporcuları ile öğrenmiştik adını da. kim olduğunu, ne ürettiğini bile bilmiyorduk. sonradan öğrendik başındaki kişiyi, değişik fikirleri, kültürel faaliyetleri destekleyen, amatör ruhla heyecanlanan bir patron.

örnek olsun, diğerleri de utansın, ister gizli, ister duyurarak destek olsun.

kötü bir şey mi yaptı demek istiyorsunuz? cevap evet olamaz herhalde, ne kadar reklam koksa da. örneğin; biri size törenle ve kamuoyuna duyurarak 1 milyon TL bağışlasa, "kendi yardımseverliğinin/öğrenciseverliğinin reklamını yapıyon ibne! almıyorum paranı! " mı dersiniz? Hiç sanmam.
    5 ... deepsees