1. 1.
    Aslı Torbacıya etek giydirip döve döve sokakta dolaştırmak olan başlık.

Yapanların ellerine sağlık. Hümanizmden bahsedenlerin de amlarına koyayım afedersiniz..

http://www.haberideal.com...dove-sokakta-dolastirmak/
    8 -4 ... asi horoz
  2. 2.
    Etek giydirmek ne alaka? Etek giyince insanlıktan mı çıkılıyor? Adamlıktan mı çıkılıyor?
    Gereksiz davranıştır.
    9 -11 ... laik beyefendi
  3. 3.
    Haklı ve yerinde bir davranıştır. Uyuşturucu denen pisliği satanı da üreteni de kullananı da bu muameleyi sonuna kadar hak ediyor.
    3 -2 ... kardabi
  4. 4.
    iyi olmuş orospu evladına.
    4 -1 ... xyclonb
  5. 5.
    Dansöz kıyafeti daha çok yakışırdı.
    Güzel bir haberdir.
    6 ... kendimden biliyorum
  6. 6.
    orospu çocukluğudur. siz kimsiniz insana ceza veriyorsunuz. suçtur. hapis cezası gerektirir. ayrıca cinsiyetçi yobaz bir dallamalık.
    5 -7 ... orantisiz zeka 3
  7. 7.
    Çok güzel bir hareket...
    Bir dahaki sefere bikini ile gezdirilsin. Ancak bu olayı yapan Aslan yürekli kardeşlerim de suç işlemişlerdir. Zira satıcı şikayet etse etmese de yargılanıp ceza alacaklar.
    Belki Süleyman soylu onlara bir kıyak yapar. Belki satıcı ben giydim der...
    3 ... ozan oyunbozan
  8. 8.
    Iyi yapmışlar. Süper yapmışlar. Hiper yapmışlar. En iyi onlar yapmışlar...
    Anlamadığım şey şu, neden etek? Etek bir kadın giysisidir. Ve aşağılama aracı olarak kullanılamaz. Burada aslında kadını asağılıyorsunuz bilerek ya da bilmeden.
    Torbacıyı dövün çıplak salın sokağa. Yok etek, yok kadın iç çamaşırı, yok makyajlı... bunlar sizin zihniyetinizi belli ediyor.
    2 -2 ... eyra
  9. 9.
    Bu ülkede yasalar işlemiyor demektir.

Mahkemede gereken cezayı almayacağından emin olunduğu için bu yönteme başvurduklarının bilincinde olmayan cahillerin lincidir.
    Bir kısmı orada bir kısmı da buradan sosyal medya lincine eşlik etmenin insancıl olduğunu zannetmektedir.

Oysa biz diyoruz ki cezayı adalet versin, adaletin işlemesinin önündeki engelleri kaldıralım. Asıl insanlık budur.
    3 -3 ... thelma
  10. 10.
    içişleri bakanı süleyman soylu'nun açık açık emridir. "Torbacıların ellerini kollarını kırmayan polis görevini yapmamıştır" gibi bir açıklaması var e haliyle de sonuçlar bunları doğurdu devlet var arkalarında.
    1 ... emrekanat12