bugün

"Feyk" şeklinde konuşan ve amerikan emperyalizmine kul köle olan insanlardan tiksinendir.
gözüm bir yerlerden ısırıyor bu yazarı. daha öncede topu kaçmıştı bunun. inşaata gitmek için bahane bulunuyor bak hele ya...
2 dakika sonra top balgamlı olarak geri gelir.
isim yapmak için uğraşan vasat troll.
Çok sekey bisey. Seni seviyorum.
bana girin dedi geldim, çamlıca gişeleri gibi Mübarek giren girene maşallah maşallah.

edit : o inşaatta ne yaşadın evladım sen amcalar sana şeker mi verdiler.
Şirinkanlı angara bebesi. Sebepsizce sevdim gobeli.
Ağır işsiz. Musallat oldu sözlüğe valla azalarak bit kardeşim be.
12 yaşında olması muhtemel yazar.
gece gece itiraf sayfasinda gordugum entry ile midemi kaldiran yazardir. midemin kalkmis olma sebebi yaptigi seyden dolayi degil anlattigi ayrintidan dolayidir bunun bilinmesini isterim.
birinin feyki ama dur bakim cikaricam.
Feyk bu feyk belli.
livata yapmış erkek yazar. hemide yaptığı kişide erkek. çifte günah bonuslarını kat kat hesabına yazdırmış. ne diyelim tövbe etmiştir umarım.
ilerleyen yıllarda mahallenin delisi olmaya aday çocuktur.
topunu kaçırdığı inşaatta bulunan abaza ameleler tarafından s.. öhömm.. bir daha iflah olmayan çocuk..
Survivor bütün hayatı olmuş garip insan. Senin işin gücün yok mu kardeşim ? Akın biz fazla yemek yiyelim demiş, tolga karel karşı adaya geçmiş falan filan. Liseli gibi basmayın sözlüğü çıkın dolaşın bunlar en güzel zamanlarınız.
Muhtemelen o günü çok sevmişki her zaman inşaatlara gitme isteği duyar. Ev araba için yapamayacağı birşey yoktur.
çarpıcı itirafları olan yazardır. götüyle alıp veremediği bir şey var sanırım. gerçi onu da yapmış doğru ya..
(#23207186) oturma organında meme çıkan yaratık. lan bi de ped kullanmış ya... orkid platinium kokuyu hapseden diye reklam da yapıyor. (bkz: alın bunu burdan)
Hangi akpli trollün feyki açıklama bekliyoruz.
içinde cevher gizli bir yazardir.
On birinci nesil yazar. Yazar yani. Yazıyor filan.
bir tek abd nin gotuyun kılıyıq demedigi kalan yazar.
bir tek abd'nin beşinci koluyuk demediği kalan yazar.
feykin babasıdır.