bugün

Her gün her yerde görülebilen kız tipidir.
bir kızın düşmanı kıza edebileceği en büyük beddualardan biri.
Rus olmadigi yuzde doksandokuzdur.
topuklu ayakkabılarla yürümemesini...yürümesini becerdiği ayakkabılarla onu, daha da çok şehvetle karşılanabilineceğini anlatmamız gereken kızdır.
topuklu ayakkabı ile rahat edememiş ve ona alışamamış olan kızdır.
uzun boylu veya rahatına düşkün kızların genelinin yapamadığı eylemdir. zordur o topukların üzerinde yürümek.
inatla topuklu ayakkabı giymeye devam eden kızdır.
hele ki birde dizlerini kırmadan yürüyorsa çok çirkin bir görüntü olacaktır.
yine de inatla görükle kampüsünün dağına taşına bakmadan topuklu ayakkabı giyen kızdır. görüntü kirliliğinin yanında ha düştü ha düşecek korkusu uyandırır.
ayakkabıları ayağında emanet gibi taşıyan kızdır. Ayrıca Kuvvetle muhtemel yanlış ayakkabı tercihinde bulunmuştur. Platform topuklu ayakkabılara 'çok uzun bu yuaa yürüyemem ben bununla' şeklinde tepki vereceğine bi deneyip görmesi, rahatlığını keşfetmesi gereken kızdır. Kendisine, platformsuz uzun topuklu ve iki gün sonra Yamulup, eriyecek topuğa sahip ayakkabıları tercih etmemesini öneriyorum. Yoksa senin neyin eksik kuzum?
Çok üzülüyorum böylesine. Yanına usulca yaklaşıp "Sakin ol ve ayağındaki topukluyu sakin bir şekilde çıkar. Al bak bu babetleri sana aldım" demek istiyorum. Öyle bir üzüntü..
hala giymekte diretiyorsa imüğü sıkılmalıdır. var bi arkadaş öyle, haftada 4 5 kere mutlaka düşüyor. giyme diyoruz yakışıyor diyor. geçen kafası şişmiş, üzülüyordu. üzülme dedim, yakışmış!!!
ip cambazı olamayacak kızla aynı kızdır. ancak yine kake'nin gözüne girememektedir, o narin bacakların kasılarak yürümeleri kadar başka hiç bir bölge haz vermemektedir kakeye.
iticiliksporun kaptanlarından olan kızdır kadındır neyse. topuklu ile yürürken öyle bir şekil alırlar ki böyle kalça hafif arkaya çıkık, göğüs tarafı öne doğru, baş dik bir şekilde vücutları şekil alır. sonra yolda tak tak tak yürürler ve yürürkende işin ilginç yanı kendilerini çekici ve topuklu ile yürüdüklerini zannederler. olabildiğince hızlı bir şekilde doğada yok olmalarını sağlamalıyız. ben gördüklerimi hep uyarıyorum.
bence normal insandır. hangi insanoğlu o ayakkabıyla yürüyebilir ki. şaşırıyorum arkadaşım.
dalga geçilmemesi gereken kızdır. O da insandır neticede. Ne yapsın allah onu da öyle yaratmış. Yolda kötü kötü bakmayın ayrıca o kıza. O çubukların üstünde durmak kolay değil zira.
sadece düğün nişan gibi aktivitelerde topuklu giyen kız.
bu tarz bişeydir: http://www.youtube.com/watch?v=MaLkmWaPQBQ

(yalnız video'da gülen adamı duydukça gözlerimden yaş gelene kadar gülüyorum)
annen da karnında topuklu ayakkabıyla doğmadı ya! alışma dönemindedir, hoş gör dediğim kızdır.
o kadar basit olay değil o, altta on santim yürümek.
Güzel olsada sınıfta kalacak kizdir.
öğrenmesi gereken kızdır.
koşabilenini tanırım bizzat... ama yine yürüyemeyen çok kötü görünüyo.
yol bozuktur. arnavut kaldırımında yüksek topuklularla yürümek gerçekten zor ama ne yapalım giymek zorundaydık. komik göründüğünü kabul ediyorum, belki de aciz görünüyordur. yarabbi bir daha giymeyeceğim kendimi düşündüm bir an bihter gibi yürüyemezken, eyvahlar olsun.
Yanında ki arkadasinın koluna abanmasına rağmen sarhoş gibi yürüyen, yerden gözlerini kaldıramayan ve yüzünde nekadar cok boya badana olsada tedirginliğini saklayamayan kızdır.
mazoşisttir.