1. 1581.
  Kadınlara en yakışan ayakkabı türüdür. Babet nedir be? Iyyy.
  2 -1 ... dereyedusenyakamoz
 2. 1582.
  ayakta çok şık durandır hakikaten de. Farklı bir görsel güzellik kattığını düşünmüyorum, yani dikkat etmedim hiç.

  Fakat yine de kadın olsaydım giymezdim. Giysem de anca çok çok özel günlerde giyerdim. Ne gerek var ayaklarınıza bu kadar eziyet etmeye, zarar vermeye değil mi?
  1 ... fasist psikolog
 3. 1583.
  topuklu ayakkabı giyebilen kadın bordo berelidir. bunu bilerek yaklaşın o kadına.
  2 -1 ... pompacisofu
 4. 1584.
  Özel günlerde giydiğim ayakkabı türü. Normal hayatta giyecek kadar plaza çalışanı değilim. Çekiyorum oxfordumu bazen spor ayakkabımı rahat takılıyorum ama maskülen de değil işte, anladınız siz.
  1 -1 ... ucan su tospasi
 5. 1585.
  özellikle kaslı bacaklı kişilere yakışır.
  1 ... inderex
 6. 1586.
  Kölesiyim...
  3 ... skyangelss
 7. 1587.
  Kadına kendini daha “kadın” hissettiren, dişilik seviyesini birkaç levıl atlatan, fiziği daha iyi gösterdiği için özgüveni, yürüyüşü her şeyi değiştiren estetik harikası. Hemen her gün kullanıyorum iyi ki var, onsuz yapamam. Alışınca günde 12 saat kadar onunla takılabiliyorsunuz, Alışmak lazım sadece.
  7 -1 ... cupcake jemma
 8. 1588.
  Erkekler için yapılmıştır özünde. Pislik Avrupa sokaklarında erkekler b*ka basmasın diye topuklu ayakkabı giyerlermiş. Tabi kadınların kalçasını daha dik, yürüyüşünü daha cazibeli ve boyunu daha uzun gösterdiği için kadınların bir numaralı tercihi olmuştur sonradan. Ancak yine de rahat değildir.
  1 -1 ... dogamorfingstar
 9. 1589.
  dün koton mağazasında herkesin etrafına üşüştüğü reyondu. sanırım yine indirim vardı. erkekler bile vardı. galiba sevgililerine falan alıyorlar.
  ... dertliyim
 10. 1590.
  Evde gizli gizli giyiyorsun demi.
  10 -1 ... vatanseverterorist