bugün

sikimsonic şehir efsanesi. herkes tarafından bilinir ki; atatürk' ün anıtkabirde bulunan mezarı, saygı duruşu yapılan yerde değil( orası sadece semboliktir) o bulunan yerin altında kapalı bir yerde gömülüdür. ve yine herkes tarafından bilinir ki, atatürk' ün bırakın toprağın kabul etmemesini, ülkenin her yerinden getirilen topraklar da bulunmaktadır.
(bkz: bu kadar biliyonuz atıyonuz da atıyonuz)
edit: (bkz: başlığı açan ayarı yedi ve kaçtı)
cehalet ile hainlik birleşince olabilecek en çarpıcı önerme.
"konuşsam olmuyor sussam gönül razı değil.

ulan hiç mi utanman yok senin? adamın ne sarhoşluğunu bıraktınız, ne vatan hainliğini. tek derdi bağımsız türkiye'yi kurmak olan, bu uğurda hayatını onlarca kez tehlikeye atan adama iftira atmaktan hiç utanmıyorsun. vicdanında mı yok senin?

neymiş efendim, "bir şehir efsanesiymiş!" hangi şehir lan orası? hangi akılsız, neresinden uydurmuş bunu. tek amacınız, ortaya iftira atıp kulaktan kulağa yayılmasını sağlamak. yıllar sonra da, "ya ben öyle duydum, belki de doğrudur." diyen gerizekalılar yaratmak.

tarihten bihaber, allah korkusu olmayan tiplersiniz. size sadece acıyorum. başka bir duyguyu da hak etmiyorsunuz zatn."

diye cevaplanabilecek bir iddia. *
(bkz: atatürk ü)
(bkz: malların başlık açması)
bu önermeyi yapan insanımsı için; cehalet ile hainlik birleşince olabilecek en çarpıcı önerme, denmiştir.
bir de atatürk tarafından arabistan a verilen nota nın muhteviyatını bilmeyen cahiller, atatürk ü din düşmanı sanacak kadar islam dan bi haber yaşamaktadır.
allah sizin gibi müslümanlar dan islam ı korusun.

müslüman olan bilim adamının hac vazifesini yaptıktan sonra, mekke havaalanında gazetecilerin sorusuna verdiği cevap; iyi ki kur'an-ı kerim i sizi tanımadan önce okumuşum, sözü aslında her şeyi anlatıyor.
akıl mantık ve bilim esaslarına aykırı durumdur. yüce allah aklınızı kullanın diyor.
milletin ne orospu evladı dedeleri varmış yahu... bizim dedelerimiz hep nur yüzlü ak sakallıydı...
Atam silksin sizi . Evet
geçmişte bir kısım insanın uydurduğu hurafedir.
Modlar gidip (bkz: akp nin fetö ile efsane mücadelesi) başlığını silmekle meşgullerdir. Görmezler bunu.
güncel Önemli Başlıklar