1. 1.
  yanlışın daniskasını yapan devlettir.

  bu üniter bir devletin toprak bütünlüğüne açık bir saldırıdır. savaş kışkırtıcılığıdır.

  bunları yapanların kafasına sıkmadıkça da devamını önleyemezsiniz.
  tek çözüm aşağıdaki çözümdür.
  https://www.youtube.com/watch?v=4S6qB7Pfm7k+

  not: vatan millet sakarya tandanslı hümanizm dansı yapacaklar siktirsin gitsin başka başlığa yazsın.
  hele hele " keçi otlatılan kayalıklar " manyaklığı eşliğinde adaları peşkeş çekenlere yavşıyanlar hiç bu başlığa uğramasın. çok pis küfrederim. açık ve net. bilinsin.
  8 -1 ... eratosthenes
 2. 2.
  kıbrısta türk bayrağını indirmeye çalışan rumun kafasına sıkan türkiye'den.

  ülkenin ada ada işgal edilmesine nota bile veremeyen türkiye'ye.

  yazıklar olsun, götü boklu ülkelerin şamaroğlanı yaptınız koskoca Türkiye'yi.
  8 ... munir bey
 3. 3.
  yunan gelse istanbul'a bayrak dikse kim ciddiye alır.. kimdir yunanistan.. bence manhattan'a bayrak diksin, şu gergin ortamda mizah malzemesi olur..
  -1 ... prifesor lepistes
 4. 4.
  fesli kadirin bir piçi gelmiş ve yukardaki yorumu yapmış.

  not: sizi tr' ye yurttaş yapanın ben taaa...
  2 ... eratosthenes
 5. 5.
  son zamanlarda yunanistan'ın artan bir provokasyonu var. bunların türkiye'yi her cephede sıkıştırmak hedefi olabileceğini de görüp soğukkanlı davranmakta fayda var. suriye sınırımızda sıkıntılar varken yunanistan'ın tek başına türkiye'ye savaş ilan edeceğini düşünmek saçma. yapmaya çalıştıkları uluslararası arenada türkiye'yi yalnız bıraktırmak olabilir. türkiye'nin esas dikkat etmesi gereken yer burası. ben soğukkanlı davranılmasını doğru buluyorum.
  ... drdolantin
 6. 6.
  (#39259461) Ulan şerefsiz soysuz köpek 'Fesli Kadir' diye aşağıladığın adamı dinleselerdi Bugün Kuzey Irak'ta da Kıbrıs'ta da Adalarda da toprağın vardı. Aşağıladığın adamı zerre dinlemediğin burada. Anca önüne gelen burada küfür ediyor lan ne biçim bir sözlük lan burası. Siz nasıl modlarsınız da böyle köpeklere göz açtırıyorsunuz. Bu başlığı açan kalleşi de haberleri takip etmesek adam sanarız. Gören de o bayrağa göz yumuldu sanıyor. Devletler arasında ki ilişki iki tane serserinin 'ne bakıyon la' kavgasına benzeten hödükler. Böyle sözlük yönetiminin nokta nokta nokta. isteyen istediği kelimeyle doldursun. Şerefsizler deposu.
  ... abdullahyuksel